استقبال بی‌نظیر صاحبان برند و مراکز خرید از کارگاه آموزشی | اتاق خبر
کد خبر:13980402379263545
تاریخ انتشار:
آخرین کارگاه آموزشی مراکز خرید با حضور سخنران هلندی

استقبال بی‌نظیر صاحبان برند و مراکز خرید از کارگاه آموزشی

چهارمین کارگاه آموزشی بین المللی مدیریت مراکزخرید با رویکردهای نوین صنعت خرده‌فروشی با حضور ۸۰۰ مهمان از صاحبان مراکز خرید و برندها و مدیران عامل فروشگاه‌های زنجیره‌ای برگزار شد.
استقبال

فریتس زهر یکی از چهره‌های جهانی صنعت خرده فروشی و مدیر سابق فروشگاه‌های زنجیره‌ای اسپار هلند(Spar) سخنران ویژه‌ی این ورکشاپ بود.

همچنین در بخش دیگری از این کارگاه آموزشی سه پنل گفت و گو برگزار شد و شرکت کنندگان از تجربیات مدیران باسابقه و چهره‌های مطرح صنعت خرده فروشی کشور بهره‌مند شدند؛

پنل اصالت برند

در این پنل شرکت کنندگان سوالات خود را با مدیران فروشگاه‌های زنجیره‌ای هایپر استار، رفاه، هایپرمی، چرم مشهد، چرم درسا، عطر سفیر و... در میان گذاشتند و از تجربیات عملی آنان آگاه شدند.

پنل مدیریت مراکز خرید

در این پنل مدیران مراکز خرید بام‌لند، کوروش، هایپراستار، میکا مال کیش، برج مهراد کرج و برج آراد مشهد حضور داشتند و با شرکت‌کنندگان در خصوص ساختار نوین مراکز خرید سخن گفتند.

پنل توسعه

پنل سوم به برندهای جوانی اختصاص داشت که توانسته‌اند تجربیات خوبی در فضای کنونی بدست آوردند. مدیران برندهای سارار، جورجیو آرمانی و امپریو آرمانی، فروشگاه زنجیره‌ای اسپار، برند بادی اسپینر، مارال چرم و برند هِلس اند بیوتی هایپراستار در این پنل با شرکت‌کنندگان سخن گفتند.

شاهرخ کشاورز مدیر مسئول ماهنامه اقتصادی فرهنگی «تجارت طلایی» و برگزارکننده اولین نمایشگاه مراکز خرید با رویکردهای نوین خرده فروشی با ابراز رضایت از برگزاری این ورکشاپ تاکید کرد: «ما در مجموع ۸ کارگاه آموزشی پیش از نمایشگاه طراحی کرده بودیم و این آخرین آنها بود که به خوبی برگزار شد. از این پس تمرکزمان بر برپایی نمایشگاه بر اساس استانداردهای مطلوب خواهد بود.»

کشاورز در خصوص تفاوت‌های این کارگاه‌های آموزشی در مقایسه با سال‌های گذشته گفت: «ما چندین سال است که این ورکشاپ‌ها را با هدف انتقال تجربه و نزدیک شدن به استانداردهای بین‌المللی برگزار می‌کنیم اما امسال دو تفاوت عمده و امیدوارکننده در کارگاه آموزشی ما وجود داشت؛ اول افزایش تعداد شرکت‌کنندگان از پانصد به هشتصد نفر و دوم جوان‌تر شدن صاحبان برندها و کسب و کارها که باعث شد کارگاه بیش از آن که بر دانش تجربی آنان تکیه داشته باشد، بر پایه دانش صاحبان مراکز خرید پیش برود و محتوا چالشی‌تر، علمی‌تر و جذاب‌تر باشد.»

اولین نمایشگاه تخصصی مراکز خرید کشور نیز از ۲۲ تا ۲۵ شهریورماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌ها برگزار می‌شود.

علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر و یا دریافت محتوای کارگاه آموزشی مراکز خرید، می‌توانند به وب‌سایت ماهنامه‌ تجارت طلایی به آدرس www.tejaratetalaeenews.ir مراجعه و یا شماره تلفن‌ 02166399241 در ارتباط باشند.


انتشار محتوا: اخبار رسمی

اخبار رسمی

ADS
ADS
پربازدید