Performancing Metrics

اخبار شرکتی | اتاق خبر
ADS
پربازدید

اخبار شرکتی

اظهارات رئیس روس‌نفت درباره تاثیر مازاد تولید بر تلاش‌های اوپک پلاس
مدیرعامل شرکت روس‌نفت گفت: ذخیره‌سازی مازاد نفتی توسط شرکت‌های غربی و خاورمیانه‌ای، از جمله افزایش ظرفیت تولید، ممکن است نشانه تغییرات جدی در بازار جهانی نفت باشد.
کنفرانس سفر هوش مصنوعی ۲۰۲۳ با شعار چشم‌اندازی به آینده برگزار شد
هشتمین کنفرانس بین‌المللی سفر هوش مصنوعی (AI Journey) که از ۱ الی ۳ آذرماه ۱۴۰۲ در مسکو برگزار شد، سکوی مهمی برای بحث در مورد هوش مصنوعی بود.
قفل الکترونیکی یوکا چیست و چرا باید از آن استفاده کنیم؟
دستگاه قفل دیجیتال یوکا از انواع قفل‌های موجود در بازار است که بازگشایی آن به کلیدهای مکانیکی نیاز ندارد؛ بنابراین از امنیت بالایی برخوردار بوده و با استفاده از آن می‌توان دسترسی افراد به قسمت‌های مختلف یک سازه را نیز به راحتی کنترل کرد.
چگونه شهروندان افغانستان می توانند در ایران بستری و تداوی شوند
دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت یک حق اساسی است که باید برای همه افراد بدون توجه به ملیت یا وضعیت اجتماعی-اقتصادی آنها در دسترس باشد. شهروندان افغانستان هنگام بستری شدن در سفاخانه و تداوی در کشور خود با چالش های متعددی روبرو هستند
بهترین سایت های آموزش تعمیرات موبایل [رایگان و حرفه ای]
معتبرترین سایت ها برای یادگیری
آیا شما به دنبال بهترین منابع آموزش تعمیرات موبایل در اینترنت هستید؟ اگر شما نیز علاقه‌مند به تعمیرات موبایل هستید یا به عنوان یک تعمیرکار موبایل حرفه‌ای در حال گسترش دانش خود هستید، در این مقاله همراه ما باشید. این منابع به شما کمک خواهند کرد تا در حوزه تعمیرات موبایل متخصص شوید.
آیا اینفلوئنسر ها و افراد مشهور اقدام به خرید فالوور میکنند ؟
امروزه باید قبول کنیم که پلتفرم اینستاگرام به عنوان یک برنامه جهانی در سراسر جهان گسترش پیدا کرده است و افراد زیادی از آن استفاده می کنند به قدری این برنامه توانایی بالایی در سرگرم کردن کاربران و همچنین کسب درآمد دارد که توانسته است محبوبیت بسیار ویژه ای در میان افراد بدست آورد .
مهاجرت به کشوری پیشرفته مانند کانادا، یکی از بزرگترین تصمیمات زندگی است که همراه با چالش‌های بسیاری است.
چرا سیگار الکترونیکی iqos اصل برای ترک و بهبود ریه ها بخریم؟
تحقیقات ابتدایی حکایت از تاثیر مثبت سیگار الکترونیکی ایکاس بر ترک سیگار دارد
سیگار الکترونیکی iqos اصل بوی کمتری تولید می کند، خاکستر ندارد و البته مثل نمی سوزد. یک سیگار سنتی در دمای 600 درجه سانتیگراد سوزانده می شود که منجر به انتشار مواد مضر می شود. انواع سیگار الکترونیکی iqos تنباکو را تا دمای کمتر از 350 درجه سانتی گراد گرم می کند و در نتیجه دود مضر کمتری دارد.
کشیدن یک دندان همه دندانها را از بین می برد
از بین رفتن همه دندانها با فقدان یک دندان
متخصص لثه و کاشت ایمپلنتهای دندانی در خصوص اینکه چگونه از دست دادن یک دندان موجب از بین رفتن تمام دندانها می شود، توضیح می دهد.
بررسی شرکت های امداد خودرو که دارای مجوز رسمی هستند
نوبت این رسیده شرکت های امداد خودرو در سطح ایران بررسی کنیم که در صورت نیاز به امداد خودرو باهاشون تماس بگیریم ! همراه ما باشید در این مقاله یه بررسی جالب + شماره تماس و سایت تمامی شرکت ها رو باهم بررسی میکنیم
انتشار محتوا: اخبار رسمی