Performancing Metrics

اخبار شرکتی | اتاق خبر
ADS
پربازدید

اخبار شرکتی

رونمایی از وب‌سایت جدید انتشارات زبانمهر: از تغییر نیازها تا تغییر سایت
انتشارات زبانمهر با داشتن بیش از ده سال تجربه در حوزه کتابهای زبان خارجی، با نگاهی به پیشرفت‌های فناوری اخیر، تصمیم به ارتقا وب‌سایت خود گرفت. هدف از این تغییرات، ارتقاء تجربه مخاطبان، تقویت امنیت، مرتفع کردن نقائص پیشین و ارائه تجربه بهینه‌تر بر روی دستگاه‌های موبایل بود.
خرید تجهیزات استودیویی و صدابرداری
ناگفته های اسپیکرها و میکروفون ها
خبر خوب برای کسانیکه قصد خرید تجهیزات استودیوئی و یا سیستم های صوتی را دارند این است که در این حوزه سایت های معتبر و قابل اعتمادی وجود دارد. و تنها با یک جستجوی ساده در اینترنت می توان به بهترین آنها دسترسی پیدا کرد. منظور همان سایتی است که مثل صدا بازار اطلاعات دقیق و قیمت واقعی را به شما اعلام کند
بهترین شرکت حمل بار از چین به ایران و چین به دبی
برای اینکه واردکننده موفق‌تری باشید، بهتر است از تجارب دیگران به‌خوبی استفاده کنید. یک راهکار مطمئن برای موفقیت در تجارت و بازرگانی، همکاری با شرکت‌های معتبر بازرگانی و حمل بار است. این شرکت‌ها می‌توانند در تمامی مراحل واردات همراه شما باشند.
با تفاوت های قمقمه و فلاسک آشنا شوید
وقتی صحبت از حمل و همراه داشتن مایعات به میان میاید، دو انتخاب اصلی وجود دارد: فلاسک و قمقمه. سوال اصلی اینجاست که کدامیک بهترین گزینه برای شما هستند؟ تفاوت قمقمه و فلاسک چیست؟ جواب ها با توجه به اینکه هر کدام مزایا و معایب خودشان را دارند، نمیتواند برای همه یکسان باشد.
تضمین درآمد 80 میلیون تومانی تنها با فروش فوم EVA 💰
اگر دنبال یک درآمد خوب و تضمین شده هستید، می‌توانید تنها با فروش فوم EVA به درآمد بالای 80 میلیون تومان دست پیدا کنید، توجه داشته باشید که فروشندگی گاهی دشوار است و نیاز به سال‌ها آموزش و یادگیری پیچ‌و‌خم‌های کار را دارد.
کیفیت محصولات اوریفلیم
به واسطه محبوبیت بالای برند اوریفلیم، بحث راجع به محصولات این برند بالا گرفته است. در این مطلب تصمیم داریم تا به بررسی دقیق کیفیت محصولات اوریفلیم بپردازیم. پس با ما همراه باشید.
فرصتی مهم برای شرکت‌های ایرانی برای حضور در بازار صنایع کشاورزی و دامداری
نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی سوریه یا Syria Agrofood امسال از ۲۲ الی ۲۵ آبان در مرکز دائمی نمایشگاه‌های دمشق برگزار می‌شود و به لطف فعالیت‌های شرکت نوژن‌راد، شرکت‌های ایرانی حضور پررنگی در کنار شرکت‌هایی از کشورهای دیگر در این نمایشگاه خواهند داشت.
تولید و عرضه کودهای کشاورزی آلمانی با فرمولاسیون اختصاصی PCOOH در ایران
تولید و عرضه کودهای کشاورزی آلمانی با فرمولاسیون اختصاصی PCOOH در ایران
استفاده از کود های کشاورزی خارجی به دلیل قوانین کشور معمولا بصورت تحت لیسانس تولید و عرضه می گردد استفاده از فرمولاسیون بروز و تکنولوژی های مدرن دنیا مقوله‌ای است که سبب می شود برخی محصولات تحت لیسانس هم بدلیل رعایت نکردن این موارد کیفیت و بازدهی مناسبی نداشته باشند.
راه اندازی خط تولید انواع کود های کشاورزی تحت لیسانس آلمان
راه اندازی خط تولید انواع کود های کشاورزی تحت لیسانس آلمان
تولید و عرضه انواع کود های کشاورزی در ایران که محصول کشور های دیگر است دارای چالش هایی بوده از قبیل عدم تامین به موقع نوسانات قیمت و تناژ عرضه و... بهترین راه حل برای این قبیل مشکلات انتقال تکنولوژی و مواد خام اولیه و فرمولاسیون به کشور است
مرجع رسیدگی به روابط نامشروع در فضای مجازی
آنچه که به عنوان فلسفه طرح موضوع روابط نامشروع در دادگاه شده امر بزه پوشی و عدم اثبات آن است. از این حیث تفاوتی بین فضای کلاسیک و مجازی نیست. نتیجتاً نظر اکثریت صحیح است.
انتشار محتوا: اخبار رسمی