رئیس اتاق اصناف سمنان در گفت وگو با اتاق نیوز: داشتن تحصیلات دانشگاهی برای نمایندگان اتاق ایران الزامی شود | اتاق خبر
کد خبر: 100778
تاریخ انتشار: 23 فروردین 1394 - 09:08
اتاق نیوز - اتاق اصناف سمنان نظرات خود را در اصلاحیه جدید قانون نظام صنفی به اتاق ایران اعلام کرد که یکی از موارد مهم آن این است که داشتن تحصیلات دانشگاهی برای نمایندگ...
اتاق نیوز - اتاق اصناف سمنان نظرات خود را در اصلاحیه جدید قانون نظام صنفی به اتاق ایران اعلام کرد که یکی از موارد مهم آن این است که داشتن تحصیلات دانشگاهی برای نمایندگان اتاق ها به قانون نظام صنفی اضافه شود.
رئیس اتاق اصناف سمنان در گفت وگو با اتاق نیوز با اعلام این مطلب گفت: به طور حتم نمایندگان اتاق ها و مسئولان اتحادیه ها دارای تجارب ارزشمندی هستند که نمی توان به سادگی از کنار آن گذشت اما به روز شدن و کسب علوم آکادمیک به خصوص در زمینه حرفه ای که در آن فعالیت می کنند ضرورتی است که اثرات مثبت آن متوجه بازار خواهد شد. علی اکبر صیاجو ادامه داد: در حال حاضر دانشگاه علمی کاربردی رشته هایی همچون مدیریت کسب و کار و سایر حرفه ها را تدریس می کند و اصناف باید ازاین فرصت  استفاده کنند؛ چراکه علاوه بر مدیریت هرچه بهتر اعضای خود و تجاربی که در عرصه تجارت کسب کردند ، می توانند پیشنهادات اساسی برای بهبود اقتصاد کشور ارائه دهند. وی تصریح کرد: تغییر برخی قوانین مربوط به اتاق های اصناف شهرستان های کوچک، تغییر موارد ذکر شده در ماده 35 مربوط به مدت زمان فعالیت هیأت رئیسه اتاق اصناف ایران؛ از دیگر پیشنهاداتی است که اتاق سمنان ارائه داده است.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید