جمعه ای : تشکلهای غذایی از اهمیت بالایی برخوردارند | اتاق خبر
کد خبر: 1056
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1390 - 09:32

 

جمعه ای رییس اتاق بازرگانی سمنان که در دور ششم هیات نمایندگان اتاقهای بازرگانی ریاست کمیسیون تشکلها را بر عهده  داشت معتقد است که اعضای هیات رییسه اتاق تنها متولی بخش و صنف خودشان نیستند و  با دید ملی و کشور ی به مسایل نگاه می کنند.

اتاق نیوزـ جمعه ای  عضو هیات نمایندگان اتاق ایران  بر نقش و اهمیت جایگاه تشکل ها در اتاق تاکید کرد و  اظهار داشت: تشکل ها در صورت انسجام  نه تنها در اتاق می توانند موثر باشند بلکه در سیاست گذاری های اقتصاد کشور هم تاثیرگذار خواهند بود.در دوره قبل هم تشکل ها عملکرد قابل قبولی داشتند  و به لحاظ کیفی رشد خوب رشد کردند.

 وی سپس درباره جایگاه صنایع غذایی در صنعت کشور صحبت کرد و با بیان این که  صنایع غذایی یکی از تشکل های قوی وابسته به اتاق است ،تصریح کرد:اهمیت جایگاه صنایع غذایی در کشور به خوبی محسوس است. در تمام جوامع  از جمله ایران صنعت غذا اگر حرف اول را نزند ولی جزء اولین هاست. زیربنای اقتصاد سالم داشتن نیروی انسانی سالم است درنتیجه داشتن صنایع غذایی مهم و کارامد سلامت منابع انسانی را در پی خواهد داشت.

وی  با اشاره به این که  صنعت غذا منحصر به خودش نیست و صنایع دیگر مانند بسته بندی را هم حمایت می کند ،این صنعت را از نظر  افزایش سرمایه  های  کشور هم  مهم توصیف کرد.

جمعه ایی در خصوص راه یابی  افرادی از صنایع غذایی به هیات نمایندگان اتاق ایران ،خاطر نشان کرد: این اولین دوره نیست که دوستانی از صنایع غذا به  هیات نمایندگان اتاق ایران راه پیدا کرده اند در این دوره انسجام و سازمان دهی خاصی  برای تشکل ها  در کمیسیون تشکل های اتاق سیاست گذاری کردیم  و حال می بینیم که این نهال  روز به روز بزرگتر و قوی تر می شود و کاندیدهای زیادی از تشکل ها برای حضور  در انتخابات اعلام آمادگی کرده اند.

وی از رای دهندگان خواست تا به کسانی رای دهند که وقت بیشتری برای اتاق داشته باشند و بتوانند پل ارتباطی خوبی با قوای سه گاه دولت و نیز تمام فعالان  عرصه اقتصادی باشند. البته این ارتباط باید از طریق تشکل ها برقرار شود.

جمعه ایی در ضمن ابراز امیدواری  برای کاندیدهای ذی صلاح اظهار داشت: یادمان باشد اعضای هیات رییسه اتاق تنها متولی بخش و صنف خودشان نیستند و  با دید ملی و کشور ی به مسایل نگاه می کنند.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید