معاون وزیر صنعت:اغلب کالاهای داخل بازار قاچاق هستند | اتاق خبر
کد خبر: 109473
تاریخ انتشار: 4 خرداد 1394 - 17:20
اتاق نیوز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اغلب کالاهای داخل بازار قاچاق هستند، گفت: این امر ضربه زیادی به تولید داخلی وارد می‌کند....
اتاق نیوز - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه اغلب کالاهای داخل بازار قاچاق هستند، گفت: این امر ضربه زیادی به تولید داخلی وارد می‌کند.

سید محمود نوابی گفت: اغلب کالاهای داخل بازار، قاچاق هستند و ­­­­­­­­این امر ضربه زیادی به تولید داخلی وارد کرده و فرهنگ مصرف را در بین مردم تغییر می‌دهد.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: عملکرد همه بنگاه های اقتصادی متقاضی این گواهینامه کاملا هوشمندانه و دارای ارزش ویژه است چرا که این واحدها خود را در معرض ممیزی و آزمون هیات های داوری و مردم قرار می دهند.

وی با بیان اینکه باید شرایطی به وجود آید تا خریدار، خود را ناچار به خرید یک محصول نداند، تصریح کرد:  تمامی تولیدکنندگان، خود به نوعی مصرف‌کننده هستند و تعارضی بین حمایت‌ از حقوق مصرف‌کننده و تولیدکنندگان نیست.

نوابی با اشاره به برخی چالش ها و آسیب های متوجه به حوزه حمایت از حقوق مصرف کنندگان، خاطر نشان کرد: در بخش بیمه، در حوزه بانک ها و در برخی حوزه های اجتماعی بایدهایی وجود دارد که لازم است در راستای صیانت از حقوق شهروندان و به دور از شعارزدگی به سمت ایفاء حقوق به حقه ایشان حرکت نماییم.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید