ایرلند تنها کشوری که سفارت ایران در آن حساب بانکی ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 110605
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1394 - 14:00
اتاق نیوز: سفارت ایران در ایرلند به علت بسته شدن حساب‌هایش در بانک‌های این کشور، مجبور است تا خریدهای خود را با پول نقد انجام دهد....
اتاق نیوز: سفارت ایران در ایرلند به علت بسته شدن حساب‌هایش در بانک‌های این کشور، مجبور است تا خریدهای خود را با پول نقد انجام دهد.
به گزارش اتاق نیوز و به نقل از ساندی تایمز، سفارت ایران در ایرلند به علت بسته شدن حساب‌هایش در بانک‌های این کشور، مجبور است تا خریدهای خود را با پول نقد انجام دهد. به گفته سخنگوی سفارت ایران، حساب‌های این سفارتخانه در بنک آو ایرلند در اکتبر گذشته «بدون هیچ توضیحی» بسته شده است. حتی شرکت‌هایی که مبادلات تجاری با ایران انجام می‌دهند نیز باید مبادلات خود را با پول نقد انجام دهند. بر اساس اعلام سفارت ایران، یک شرکت چندملیتی تولیدکننده نوشیدنی اخیرا برای انجام معامله خود مجبور به پرداخت 20 هزار یورو پول نقد شده است. سخنگوی سفارت ایران توضیح داد، تمام سفارتخانه‌های ما در اتحادیه اروپا، حساب جاری دارند. ایرلند تنها کشوری است که ما در آن حساب بانکی نداریم. وی افزود، ما تنها از پول نقد استفاده می‌کنیم. ما واقعا مشکل داریم. این کشور انگار جهان سوم است اما در کشورهای جهان سوم هم ما حساب‌های بانکی داریم.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید