اظهار تأسف ملیکا زارعی از سوءاستفاده ‌عنوان «خاله شادونه»‌ ‌در پارس‌آباد | اتاق خبر
کد خبر: 110771
تاریخ انتشار: 10 خرداد 1394 - 22:30
اتاق نیوز - ملیکا زارعی ‌از اقدام سودجویان در استفاده از نام و نشان ‌وی در اجرای برنامه‌‌ برای کودکان و نوجوانان با هدف سودجویی و فرصت‌طلبی انتقاد ‌و از این کار اب...
اتاق نیوز - ملیکا زارعی ‌از اقدام سودجویان در استفاده از نام و نشان ‌وی در اجرای برنامه‌‌ برای کودکان و نوجوانان با هدف سودجویی و فرصت‌طلبی انتقاد ‌و از این کار ابراز تأسف کرد.
در این نشست ملیکا زارعی (خاله شادونه) عصر امروز در دیدار با رئیس فرهنگ و ارشاد شهرستان پارس‌آباد اظهار کرد: من وقتی دیدم عده‌ای سودجو با سوء‌استفاده از حسن اعتماد مسئولان شهرستان یک حرکت غیر فرهنگی انجام دادند و با احساسات پاک کودکان، نوجوانان، پدران و مادران خوب آنها بازی کردند، خیلی تأسف خوردم و به خودم قول دادم که حتماً در شهرستان پارس‌آباد حضور پیدا کنم.

وی تصریح کرد: کاری که دادستان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام داد، بسیار قاطعانه بود و من به نوبه خود لازم می‌دانم از آنها تشکر کنم، این اقدام سبب شد دست برخی سودجویان که با سوءاستفاده از عنوان خاله شادونه در سطح کشور برنامه اجرا می‌کردند، رو شود.

مجری محبوب کودکان ایرانی گفت: من وقتی شادی را در چهره‌های کودکان خوب این شهر دیدم، بسیار خوشحال شدم که با هماهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهر ماه امسال نیز برای اجرای برنامه در جمع کودکان پارس‌آباد هستم.

در این دیدار مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان پارس‌آباد نیز افزود: مردم نجیب و با غیرت پارس‌آباد به فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی بسیار ارزش قائل هستند و از برنامه‌های فرهنگی، هنری که با مجوز ارشاد اسلامی پارس‌آباد برگزار می‌شود، استقبال بسیار خوبی می‌کنند چرا که به ارشاد و برنامه‌های آن کاملاً اطمینان دارند.

روزگاری بیان کرد: امروز جامعه ما به شور و نشاط اجتماعی نیاز دارد و اگر در چارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ها را هدایت و مدیریت کنیم به اهداف عالی خود می‌‌رسیم.

منبع:فارس

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید