وزیر گفت امضای هیات وزیران را می‌گیرم! | اتاق خبر
کد خبر: 111194
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1394 - 09:10
اتاق نیوز - نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور از مذاکره با وزیر کار درباره دلایل تعلل در تصویب حق مسکن کارگران خبر داد و گفت: وزیر قول مساعد داد که امض
اتاق نیوز - نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور از مذاکره با وزیر کار درباره دلایل تعلل در تصویب حق مسکن کارگران خبر داد و گفت: وزیر قول مساعد داد که امضای مصوبه را از هیات وزیران می‌گیرد.
ابوالفضل فتح اللهی اظهار کرد: به دنبال مصوبه افزایش دستمزد در شورای عالی کار، وزیر کار در اولین مصاحبه تلویزیونی خود جزییات افزایش حقوق و دستمزد کارگران را تشریح و میزان افزایش حق مسکن را نیز اعلام کرد بر همین اساس یکسری از کارگاهها افزایش حق مسکن را در فیش‌های حقوقی اعمال کردند ولی از آنجا که اجرای مصوبه به تایید هیات وزیران نیاز داشت برخی کارگاهها از اجرای آن خودداری کرده و منتظر تصویب هیات وزیران هستند. وی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکه گروه کارگری در شورای عالی کار به دلیل مزایای جانبی با افزایش 17 درصدی دستمزد موافقت کردند، گفت: وزیر کار به کارگران قول مساعد داد که امضای مصوبه را از هیات وزیران می‌گیرد و اکنون جامعه کارگری منتظر اقدام وزارت کار و هیات وزیران است. به گفته فتح اللهی افزایش 20 هزار تومانی حق مسکن کارگران در مقابل افزایش قیمت بنزین و اقلام ضروری خانوارهای کارگری رقمی نیست و تاثیری در تورم جامعه ندارد. نایب رییس کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران کشور در پایان خاطرنشان کرد: ما معتقدیم وقتی از افزایش حق مسکن سخن گفته می‌شود منطقی نیست که مسکوت بماند و به بهانه‌های مختلف از تصویب آن جلوگیری شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید