دستگیری فروشندگان مواد مخدر در عملیات ضربتی 110 | اتاق خبر
کد خبر: 111268
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1394 - 11:46
اتاق نیوز - فرمانده انتظامی شهرستان ایذه استان خوزستان، از دستگیری پنج نفر از ارازل و اوباش شرور در این شهرستان خبر داد....
اتاق نیوز - فرمانده انتظامی شهرستان ایذه استان خوزستان، از دستگیری پنج نفر از ارازل و اوباش شرور در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ مجید طونی با بیان این خبر اظهار کرد: در راستای اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، پاکسازی مناطق آلوده و جرم خیز شهرستان و در پی کسب خبری مبنی بر اینکه تعدادی در سطح شهرستان اقدام به زورگیری، خرید و فروش مواد مخدر می‌کنند، بررسی موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت. این مقام مسئول انتظامی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی و افزایش گشت زنی محسوس و نامحسوس تعداد پنج نفر از ارازل و اوباش را شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهشان دستگیر کردند. سرهنگ طونی در ادامه تصریح کرد: در این عملیات مقادیری مواد مخدر از نوع شیشه و هروئیین، آلات استعمال و یک قبضه اسلحه غیر مجاز به همراه فشنگ‌های مربوطه کشف شد. فرمانده انتظامی شهرستان ایذه با بیان اینکه متهمان پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شدند، خاطر نشان کرد: برخورد با ناامن کنندگان امنیت اجتماعی و افرادی که مخل نظم و امنیت عمومی باشند به عنوان اولویت اول پلیس این شهرستان قرار دارد.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید