"همای" از گذشته اش پشیمان است/مجوز کنسرت "همای" به تایید مقامات امنیتی رسیده است | اتاق خبر
کد خبر: 111294
تاریخ انتشار: 12 خرداد 1394 - 12:33
اتاق نیوز- سخنگوی وزارت ارشاد گفت: مجوزی هم که وزارت ارشاد برای کنسرت پرواز همای صادر کرده است به تایید مقام های امنیتی اطلاعاتی هم رسیده است....
اتاق نیوز- سخنگوی وزارت ارشاد گفت: مجوزی هم که وزارت ارشاد برای کنسرت پرواز همای صادر کرده است به تایید مقام های امنیتی اطلاعاتی هم رسیده است.
 حسین نوش آبادی سخنگوی  وزارت ارشاد در خصوص مجوز وزارت ارشاد برای برگزاری کنسرت پرواز همای که قرار است در تالار  وزارت کشور برگزار شود اظهار داشت: این خواننده حدود 3 سال است که در داخل کشور حضور دارد و خودش هم از گذشته ای که داشته است ابزار ندامت کرده و همچنین پذیرفته که برای کشور و مردمش بخواند. وی در ادامه افزود: البته ممکن است که پروازی همای برای بعضی از برنامه هایش به خارج از کشور رفته باشد ولی چند سالی است که در ایران حضور دارد؛ به هر حال مجوزی هم که وزارت ارشاد برای کنسرت پرواز همای صادر کرده است به تایید مقام های امنیتی و اطلاعاتی هم رسیده است. سخنگوی وزارت ارشاد در پایان در خصوص این که گفته می شود این خواننده سابقه ضد انقلابی هم دارد تاکید کرد: به هر حال یک مقطعی از زندگی این خواننده در خارج از کشور بوده است و در واقع برنامه هایی را هم که اجرا کرده است مورد قبول ما نبوده است؛ البته خودش هم به آن اعتراف کرده است که اشتباه کرده است و تصمیم گرفته است که برگردد و در ایران به اجرای برنامه بپردازد.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید