اختصاصی/ نصب لوگو اتحادیه فناوران بر روی تمام کالاهای آی تی اجباری شد | اتاق خبر
کد خبر: 112388
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1394 - 16:34
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که این اتحادیه با سازمان حمایت از مصرف کنندگان منعقد کرد؛ مقرر شد از شانزدهم خردادماه سال جاری باید تمام ...
رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران گفت: بر اساس تفاهم نامه ای که این اتحادیه با سازمان حمایت از مصرف کنندگان منعقد کرد؛ مقرر شد از شانزدهم خردادماه سال جاری باید تمام کالاهای آی تی موجود در بازار دارای لوگو اتحادیه باشند.
مهدی میرمهدی در گفت و گو با اتاق نیوز افزود: این قانون به واحدهای صنفی ابلاغ شده است و اعضای رسته های تعمیر و فروش موظف به اجرای آن هستند. وی با بیان اینکه هدف از اجرای این قانون حمایت از مصرف کننده و برخورد با ارائه دهندگان خدمات پس از فروش جعلی است، اظهار داشت: هر واحد صنفی که مبادرت به فروش کالای آی تی بدون لوگو اتحادیه کند، در ابتدا اخطار دریافت کرده و در صورت تکرار، واحد کسب او پلمب خواهد شد. رئیس اتحادیه فناوران رایانه تهران در پاسخ به اینکه چه برنامه ای برای جلوگیری از سوء استفاده کنندگان از این طرح خواهید داشت؟ تصریح کرد: اکثر واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب شناسایی شده اند و برخورد با آن ها را آغاز کرده ایم. در این راستا اتحادیه هر هفته تعدادی را برای پلمب به اداره اماکن معرفی می کند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید