بی‌اطلاعی شرکت مخابرات از تغییر تعرفه تلفن ثابت | اتاق خبر
کد خبر: 112977
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1394 - 15:17
اتاق نیوز - سخنگوی شرکت مخابرات ایران درباره افزایش یافتن یا نیافتن تعرفه تلفن ثابت با بیان اینکه پیش از این سناریوهای مختلفی را برای تغییر تعرفه‌ها به رگولاتوری ار
اتاق نیوز - سخنگوی شرکت مخابرات ایران درباره افزایش یافتن یا نیافتن تعرفه تلفن ثابت با بیان اینکه پیش از این سناریوهای مختلفی را برای تغییر تعرفه‌ها به رگولاتوری ارسال کرده بودیم گفت: درباره سرنوشت این پیشنهادات اطلاعی نداریم که سازمان تنظیم مقررات ارتباطات چه تصمیمی گرفته است.
داود زارعیان اظهار کرد: ما در شرکت مخابرات بحثی درباره تغییر تعرفه‌ها در رسانه‌ها مطرح نکرده ایم. البته پیش از این سناریوهای مختلفی را برای تغییر تعرفه‌ها به رگولاتوری ارسال کرده بودیم که اگر هر یک از این پیشنهادات مصوب می شد در نهایت ممکن بود در درآمد شرکت مخابرات حدود 15 تا 17 درصد افزایش داشته باشیم. وی همچنین گفت: درباره سرنوشت این پیشنهادات نیز ما اطلاعی نداریم که سازمان تنظیم مقررات ارتباطات چه تصمیمی گرفته است. جهانگیر اسدی - مدیرکل روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات ارتباطات - نیز در این باره گفت: از اساس بحث افزایش دو برابری تعرفه‌های تلفن ثابت هیچ گاه مطرح نبوده و خود وزیر ارتباطات نیز بر افزایش نهایتا 15 درصدی تعرفه‌ها تاکید داشتند. وی ادامه داد: علاوه بر این تصمیماتی که در کمیته کارشناسی ما هم مطرح می شود مبنای کار نبوده و مبنای کار مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات است. اسدی در عین حال یادآور شد: ما در سازمان تنظیم مقررات ارتباطات از خرداد ماه همچنان منتظر طرح توسعه مخابرات هستیم اما تا کنون در این زمینه گزارشی به دست ما نرسیده در حالی که اولین مکاتبات ما در این حوزه مربوط به اوایل خرداد ماه می شود.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید