کمتر از ٦ میلیون لیتر بنزین وارد کشور شد | اتاق خبر
کد خبر: 114183
تاریخ انتشار: 25 خرداد 1394 - 18:01
اتاق نیوز - مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران میانگین واردات بنزین را در سه ماه نخست سال ٩٤ بیش از پنج میلیون لیتر در روز عنوان کرد....
اتاق نیوز - مدیر امور بین الملل شرکت ملی نفت ایران میانگین واردات بنزین را در سه ماه نخست سال ٩٤ بیش از پنج میلیون لیتر در روز عنوان کرد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایلنا، سید محسن قمصری درباره واردات بنزین در سه ماه نخست سال ٩٤ گفت: واردات بنزین در ماههای مختلف فصل بهار متفاوت بوده است؛ به عنوان مثال، در خردادماه بنزین بیشتری نسبت به اردیبهشت ماه وارد کشور شده است، اما اگر بخواهیم به طور میانگین عنوان کنیم در سه ماه نخست امسال کمتر از روزانه ٦ میلیون لیتر بنزین وارد کشور شد. وی با تاکید بر این که واردات بنزین بر اساس استانداردهای مصرفی کشور و منطبق با استاندار یورو ٤ انجام می شود درباره مشکلات واردات بنزین نیز اظهارکرد: با توجه به این که بنزین یک کالای تحریم شده است، به طور طبیعی مشکلات زیادی درباره واردات این محصول در زمینه چگونگی پرداخت پول بنزین، بیمه و حمل و نقل آن وجود دارد، اما سعی می شود از کانالهای مختلف این مشکلات حل شود، زیرا وظیفه ما تامین بنزین مورد نیاز کشور است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید