فیرفون ۲ با امکانات جدید و استحکام بیشتر عرضه می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 114864
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1394 - 19:00
اتاق نیوز - شرکت هلندی فیرفون قصد دارد در مقایسه با گوشی های همراه هوشمند موجود، محصول متفاوتی را تا اوایل زمستان امسال روانه بازار کند....
اتاق نیوز - شرکت هلندی فیرفون قصد دارد در مقایسه با گوشی های همراه هوشمند موجود، محصول متفاوتی را تا اوایل زمستان امسال روانه بازار کند.
مدل اولیه این گوشی به نام فیرفون چندان مورد توجه قرار نگرفت و تنها 60 هزار واحد از آن به فروش رفت. حال شرکت سازنده می گوید فیرفون 2 را طراحی کرده که از استحکام فوق العاده ای برخوردار است.

این گوشی در برابر سقوط از ارتفاع و نم و رطوبت، مقاومت قابل توجهی دارد و یک پوشش محافظ هم برایش طراحی شده تا خریداران نیازی به خرید این نوع لوازم جانبی هم نداشته باشند.

گوشی مذکور حتی در صورت سقوط از ارتفاع یک متر و 85 سانتی متری سالم می ماند و لذا افتادن آن از دست انسان باعث خرابیش نمی شود.

اجزای مختلف این گوشی با یک پیچ گوشتی در منزل قابل جدا کردن و سپس سرهم کردن هستند و لذا تعمیر یا به روزرسانی بخشی از این گوشی به سادگی انجام می شود.

ضخامت 11 میلیمتری، لنز ضدخش پیشرفته 0.7 میلیمتری، امکان شارژ بی سیم، سازگاری با فناوری های پرداخت همراه و ... از جمله ویژگی های این گوشی است. قرار است اطلات بیشتر در این مورد در زمانه عرضه فیرفون 2 اعلام شود.

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید