ده روز پس از انتخابات هیئت مدیره؛ رئیس اتحادیه چاپخانه‌داران استعفا داد | اتاق خبر
کد خبر: 115908
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1394 - 21:00
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران که ده روزی بود با اکثریت آرا از سوی اعضا اتحادیه به این مسئولیت برگزیده شد، امروز باحضور در سازمان صنعت، معدن و تجارت، از...
اتاق نیوز - رئیس اتحادیه چاپخانه داران تهران که ده روزی بود با اکثریت آرا از سوی اعضا اتحادیه به این مسئولیت برگزیده شد، امروز باحضور در سازمان صنعت، معدن و تجارت، از سمت خود کناره‌گیری کرد.
احمدرضا اعتماد‌مظاهری امروز (یکشنبه 31 خرداد) و تنها 10 روز بعد از انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران، با حضور در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، استعفای خود را از این مسئولیت به‌صورت مکتوب ارائه کرد و جای خود را به ایرج استاد علی‌نقی (نایب رئیس دوم) اتحادیه داد. انتخابات اتحادیه صنف چاپخانه‌داران تهران برای تعیین هیات مدیره و بازرس، روز چهارشنبه ۲۰ خرداد در محل این اتحادیه و با حضور نمایندگانی از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، اتاق اصناف تهران و اداره اماکن نیروی انتظامی برگزار شد و از مجموع ۴۰۷ رای اخذ شده، احمدرضا اعتماد مظاهری با ۲۳۳ رای (رئیس اتحادیه)، بهمن پورمند با ۲۳۰ رای (نایب رئیس اتحادیه)، ایرج استاد علی نقی ۲۱۳ رای (نایب رئیس دوم)، بابک عابدین ۱۹۵ رای (خزانه دار) و میریونس جعفری اصلی با ۱۸۶ رای (دبیر اتحادیه) به عنوان اعضای جدید هیئت مدیره معرفی شدند. همچنین نتایج انتخابات بازرسین این اتحادیه به شرح زیر بود: محمدعلی اقبال ۱۹۲ رای (بازرس اصلی) و منوچهر یارعلی ۱۲۸ رای (بازرس علی البدل). با این استعفا جای نفرات دوم و سوم انتخاب شده عوض می‌شود ولی ترکیب هیئت مدیره تغییری نمی‌کند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید