هشدار نسبت به خرید آب‌های معدنی غیراستاندارد در مترو! | اتاق خبر
کد خبر: 116460
تاریخ انتشار: 2 تیر 1394 - 14:40
اتاق نیوز - درپی فروش برخی آب‌های معدنی فاقد آرم استاندارد در ایستگاه‌های قطار شهری، اداره کل استاندارد تهران درباره مصرف آب‌های معدنی غیراستاندارد هشدار داد....
اتاق نیوز - درپی فروش برخی آب‌های معدنی فاقد آرم استاندارد در ایستگاه‌های قطار شهری، اداره کل استاندارد تهران درباره مصرف آب‌های معدنی غیراستاندارد هشدار داد.
آب های معدنی مشمول استاندارد اجباری هستند و بعضا دیده می شود برخی از این محصولات بدون نشان استاندارد در سطح فروشگاه ها توزیع می شوند. با توجه به آغاز فصل گرما و شکایت‌های مردمی از توزیع و فروش آب‌های معدنی بدون نشان استاندارد در ایستگاه‌های مترو، اداره کل استاندارد تهران نسبت به استفاده از آب‌های معدنی غیراستاندارد و غیربهداشتی به مصرف‌کنندگان هشدار داد. در این زمینه مسلم بیات، مدیرکل اداره استاندارد استان تهران با تاکید بر اجباری بودن استاندارد آب‌های معدنی، درخصوص توزیع آب‌های معدنی بدون نشان استاندارد در ایستگاه‌های قطار شهری هشدار داده است. وی همچنین از مسئولان مربوطه خواستار ممعانت از توزیع مواد غذایی و آب‌های معدنی غیراستاندارد در ایستگاه‌های مترو شده است. از سوی دیگر شهروندان و مصرف‌کنندگان می‌توانند در صورت اطلاع از اسامی و محل تولید و توزیع مواد غذایی غیراستاندارد، از طریق سامانه تلفنی 1517 به استاندارد تهران اطلاع‌رسانی کنند تا اقدامات قانونی لازم انجام شود.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید