امکانات جدید به مناسبت 10 سالگی گوگل ارث | اتاق خبر
کد خبر: 118267
تاریخ انتشار: 9 تیر 1394 - 14:49
اتاق نیوز - گوگل 10 سال بعد از راه اندازی خدمات گوگل ارث دو قابلیت جدید را به این سرویس افزوده است. این خدمات که مشاهده هوایی وضعیت شهرها و روستاها و.. را به طور هوایی ممک...
اتاق نیوز - گوگل 10 سال بعد از راه اندازی خدمات گوگل ارث دو قابلیت جدید را به این سرویس افزوده است. این خدمات که مشاهده هوایی وضعیت شهرها و روستاها و.. را به طور هوایی ممکن می کند بسیار محبوب است.
اولین قابلیت افزوده شده به گوگل ارث Voyager استکه برای نسخه رومیزی این برنامه در نظر گرفته شده است. از این طریق می توان تازه ترین و جالب ترین تصاویر نقاط مختلف کره زمین را گلچین کرد و مورد بررسی قرار داد. این تصاویر در پنج بخش نمای خیابانی، نمای زمین، شهرهای سه بعدی، تصاویر جدیدی ماهواره ای و تور نقاط جذاب دسته بندی شده اند. دومین قابلیت هم ناشی از به روز شدن مجموعه تصاویر ذخیره شده در گوگل ارث است. این شرکت 1500 تصویر زیبا از چشم اندازهای کره زمین را در تمامی قاره های جهان به مجموعه خود افزوده و همه این تصاویر از طریق یک افزونه خاص مرورگر کروم یا گالری تحت وب http://earthview.withgoogle.com/ در دسترس است. البته این خدمات از داخل ایران در دسترس نیست.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید