40 هزار حساب کاربری در "توییتر" متعلق به حامیان داعش است | اتاق خبر
کد خبر: 119112
تاریخ انتشار: 13 تیر 1394 - 12:26
اتاق نیوز - رئیس «طرح مبارزه با افراطی‌گری و تروریسم اروپا» (CEP) اعلام کرد که بیش از 40 هزار حساب حامی داعش در پایگاه اجتماعی توییتر وجود دارد....
اتاق نیوز - رئیس «طرح مبارزه با افراطی‌گری و تروریسم اروپا» (CEP) اعلام کرد که بیش از 40 هزار حساب حامی داعش در پایگاه اجتماعی توییتر وجود دارد.
مارس والاس،رئیس «طرح مبارزه با افراطی‌گری و تروریسم اروپا» در مصاحبه با روزنامه فرامنطقه‌ای الشرق الاوسط گفت که 40 هزار حساب حامی و تاییدکننده داعش در توییتر وجود دارد که تبلیغات فریب کارانه‌ای را انجام داده و به عضوگیری برای داعش کمک می‌کند. وی افزود: اعداد و ارقام مناقشه‌برانگیز حاکی از این است که داعش از فضای مجازی برای عضوگیری بهره می‌برد و اکثر افرادی که به داعش پیوسته‌اند از طریق پایگاه‌های اجتماعی و در راس آنها توییتر به این گروه جذب شده‌اند. والاس که در طرحی برای رویارویی با تبلیغات رسانه‌ای داعش و تلاش‌های این گروه برای جذب جوانان از طریق فضاهای مجازی فعالیت دارد عنوان داشت: کمپین‌های رسانه‌ای و تبلیغاتی از طریق شبکه‌های اینترنت برای جذب جوانان راه‌اندازی خواهد شد که این کمپین‌ها در وهله نخست به زبان‌های آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی و ترکیه‌ای خواهد بود.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید