امروز تهران خنک می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 119342
تاریخ انتشار: 14 تیر 1394 - 10:43
اتاق نیوز - کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه تهران امروز ۳ درجه خنک‌تر شده است، از تداوم پدیده گرد و غبار در کشورمان خبر داد و گفت: امشب در استان‌های شمالی و زاگ
اتاق نیوز - کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه تهران امروز ۳ درجه خنک‌تر شده است، از تداوم پدیده گرد و غبار در کشورمان خبر داد و گفت: امشب در استان‌های شمالی و زاگرس مرکزی باران می‌بارد.
فریبا گودرزی در تشریح آخرین وضعیت آب و هوای کشور گفت: امروز و فردا بارش پراکنده در استان‌های مازندران، گلستان، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان رضوی، لرستان، همدان و چهار محال و بختیاری رخ خواهد داد. کارشناس سازمان هواشناسی افزود: امشب برای شرق، جنوب شرقی به ویژه منطقه زابل و جنوب غربی کشور و جنوب سمنان وزش باد و بروز پدیده گرد و خاک پیش‌بینی می‌شود. وی ادامه داد: امشب نیز قم، شمال اصفهان،‌جنوب تهران و مرکزی غبارآلود می‌شوند. گودرزی آسمان امروز تهران را صاف تا نیمه ابری توصیف کرد و گفت: شهرهای جنوبی تهران شاهد غبار خواهند بود. همچنین دمای امروز تهران با ۳ درجه کاهش نسبت به روز گذشته به ۳۷ درجه سانتیگراد می‌رسد. کارشناس سازمان هواشناسی بیان داشت: اردبیل با دمای ۱۴ و اهواز با دمای ۴۸ به ترتیب خنک‌ترین و گرمترین مراکز استانی کشور هستند.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید