صدور روادید حج تمتع به زودی آغاز می شود | اتاق خبر
کد خبر: 119804
تاریخ انتشار: 15 تیر 1394 - 17:32
اتاق نیوز - رئیس سازمان حج و زیارت از صدور ویزای زائران حج تمتع امسال از هفته دوم شوال خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دستورالعملی در این راستا به تمام
اتاق نیوز - رئیس سازمان حج و زیارت از صدور ویزای زائران حج تمتع امسال از هفته دوم شوال خبر داد و گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دستورالعملی در این راستا به تمامی استان‌ها ابلاغ شده است.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از مهر، سعید اوحدی درباره زمان صدور ویزای زائران حج تمتع امسال اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته دستورالعملی در این راستا به تمامی استان‌ها ابلاغ شده است که بر این اساس از هفته آینده گذرنامه‌های زائران جمع‌آوری می‌شود. وی در ادامه با بیان که صدور ویزای تمتع در کنسولگری های عربستان در تهران و مشهد انجام می‌گیرد، افزود: تمامی کاروان‌های حج در سراسر کشور تکمیل شده است و امیدواریم بر اساس برنامه‌ریزی‌ها صدور روادید زائران حج در هفته دوم شوال صورت گیرد. رئیس سازمان حج و زیارت در خاتمه تصریح کرد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته  اعزام حجاج امسال از اول شهریور آغاز خواهد شد و آخرین گروه از حجاج چهارم محرم به میهن اسلامی باز می‌گردند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید