هند توقیف یک قایق ایرانی را تایید کرد | اتاق خبر
کد خبر: 119843
تاریخ انتشار: 15 تیر 1394 - 20:02
اتاق نیوز - پلیس ساحلی هند تایید کرد یک قایق که حامل پرچم ایران بوده را در سواحل این کشور توقیف کرده است که احتمال می‌رود سرنشینان آن نیز ایرانی باشند....
اتاق نیوز - پلیس ساحلی هند تایید کرد یک قایق که حامل پرچم ایران بوده را در سواحل این کشور توقیف کرده است که احتمال می‌رود سرنشینان آن نیز ایرانی باشند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، پلیس ساحلی هند روز یک‌شنبه اعلام کرد یک قایق مشکوک را با 12 سرنشین در سواحل این کشور توقیف کرده که پرچم ایران را حمل می‌کرده است. این افراد مشکوک به قاچاق و نقض امنیت ملی هند هستند و از این رو بازجویی از آن‌ها هم‌چنان ادامه دارد. بنابر اعلام پلیس ساحلی هند ماموران علاوه بر این در نزدیکی قایق توقیف شده یک تلفن ماهواره‌ای و یک کارت شناسایی پاکستانی کشف کرده‌اند که احتمال می‌رود متعلق به سرنشینان این قایق باشد. سرنشینان پس از بازداشت گفته‌اند که راه خود را در‌ آب‌های آزاد گم کرده و ناخواسته وارد آب‌های هندوستان شده‌اند. بر اساس این گزارش نیروی دریایی هند نیز این خبر را تایید و اعلام کرده است یک تیم اطلاعاتی و مقامات نیروی دریایی در حال بازجویی از 12 سرنشین قایق توقیف شده هستند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید