اهالی موصل 45 داعشی را با سم کشتند | اتاق خبر
کد خبر: 120287
تاریخ انتشار: 17 تیر 1394 - 15:00
اتاق نیوز- براساس این گزارش غذای مسموم در یکی از وعده های افطاری به خورد اعضای گروه تروریستی و تکفیری داعش داده شده است....
اتاق نیوز- براساس این گزارش غذای مسموم در یکی از وعده های افطاری به خورد اعضای گروه تروریستی و تکفیری داعش داده شده است.
منابع محلی در موصل در اربیل عراق خبر دادند ، 45 تن از نیروهای گروه تروریستی داعش با غذایی که توسط یکی از جوانان شهر موصل به سم کشنده آلوده شده بود، به هلاکت رسیده و 100 تن دیگر از آنان روانه بیمارستان شدند. این حادثه در محله وادی حجر در شهر موصل رخ داده است و گفته شده حال برخی از دیگر مسموم شدگان نیز وخیم است. گزارش دریافتی ایرنا از منابع محلی، حاکیست این اقدام در راستای انتقام مردم شهر موصل از سیاست کشتار گروه تروریستی و تکفیری داعش انجام شده است. براساس این گزارش غذای مسموم در یکی از وعده های افطاری به خورد اعضای گروه تروریستی و تکفیری داعش داده شده است. داعش طی هفته های اخیر جوخه های مرگ روزانه ای را در استان نینوا و مرکز آن موصل براه انداخته و هر روز تعدادی از مردم این استان را به صورت جمعی تیرباران یا به شیوه های غیر انسانی اعدام می کند. منابع می گویند، در راستای مقابله با اقدامات وحشیانه گروه تروریستی و تکفیری داعش در موصل گروههای مردمی مقاومت در این شهر تشکیل شده و از طرق مختلف با این گروه تروریستی مقابله می کنند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید