اغفال كاربران فضاي مجازي با «آي‌دي» دخترانه | اتاق خبر
کد خبر: 120629
تاریخ انتشار: 20 تیر 1394 - 14:12
اتاق نیوز - رييس پليس فتاي فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري از دستگيري شخصي كه با «آي‌دي» دخترانه در فضاي مجازي باعث اغفال كاربران مي‌شد، خبر داد....
اتاق نیوز - رييس پليس فتاي فرماندهي انتظامي چهارمحال و بختياري از دستگيري شخصي كه با «آي‌دي» دخترانه در فضاي مجازي باعث اغفال كاربران مي‌شد، خبر داد.
سرهنگ قاسم جعفريان با اعلام اين خبر گفت: با مراجعه خانمي جوان به پليس و اظهار اينكه مدتي است افرادي ناشناس با تماس تلفني خواستار برقراري ارتباط با من هستند و نحوه كسب شماره مرا از طريق ارتباط‌شان با فرد مونثي در شبكه‌هاي اجتماعي تلفن همراه و در ازاي دريافت شارژ تلفن همراه عنوان مي‌كنند، موضوع به طور ويژه در دستور كارآگاهان پليس قرار گرفت. وي ادامه داد: با تحقيقات مقدماتي و تخصصي، ابتدا يكي از افراد تماس‌گيرنده شناسايي شد و پس از احضار و بازجويي اعلام كرد كه من در شبكه اجتماعي «تانگو» با شخصي با پروفايل دخترانه آشنا شدم كه براي برقراري ارتباط درخواست شارژ تلفن همراه كرد و من نيز براي او شارژ فرستادم و در ازاي اين كار، او هم اين شماره تلفن را برايم ارسال كرد. وي افزود: در ادامه و با بررسي فني و تخصصي كارآگاهان، متهم اصلي شناسايي و با هماهنگي مقام قضايي به پليس احضار شد. جعفريان گفت: متهم پس از مواجهه با مستندات پرونده به بزه انتسابي اعتراف كرد و گفت من چند سالي با اين خانم ارتباط داشتم و او هم چند مرتبه شارژ و مقداري پول از من دريافت كرد اما بازنگرداند و من نيز با پروفايل دخترانه در شبكه‌هاي اجتماعي با افراد مذكر ارتباط برقرار و از آنها درخواست شارژ مي‌كردم و در قبال اين كار، شماره او را در اختيارشان مي‌گذاشتم تا مزاحمش شوند. رييس پليس فتا استان چهارمحال و بختياري تصريح كرد: متهم پس از تكميل تحقيقات به مراجع قضايي معرفي شد.  
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید