توقیف 4 خودرو با بیش از 23 میلیون خلافی | اتاق خبر
کد خبر: 120995
تاریخ انتشار: 21 تیر 1394 - 15:19
اتاق نیوز - رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف چهار خودرو با رقم خلافی بیش از 230 میلیون ریال خبر داد....
اتاق نیوز - رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از توقیف چهار خودرو با رقم خلافی بیش از 230 میلیون ریال خبر داد.
سرهنگ مراد مرادی گفت: گشت‌های شبانه پلیس راهور به منظور برخورد با تخلفات حادثه‌ساز همچنان در سطح پایتخت در حال انجام وظیفه است و در همین راستا در تاریخ 15 تیرماه یک دستگاه کامیون میکسر که در حال حرکت در مسیر بزرگراه آزادگان بود، به دلیل حرکت در باند سوم از سوی ماموران متوقف شد که در بررسی سوابق پلاک، مشخص شد که کامیون بیش از 90 میلیون ریال خلافی داشته که متعاقبا این کامیون توقیف و به پارکینگ منتقل شد. وی ادامه داد: در روز 17 تیرماه نیز گشت‌های شبانه در محدوده میدان آزادی به یک دستگاه سواری پراید برخورد کرده و به دلیل مخدوش کردن پلاک آن را متوقف کردند. رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: در بررسی‌های بعدی مشخص شد که راننده مذکور با پلاک مخدوش یک میلیون و 759 هزار تومان خلافی داشته و با پلاک متعلق به خود نیز 975 هزارتومان جریمه شده است که راننده به دلیل جعل پلاک به دادسرای پلیس راهور ارجاع داده شد و خودروی مذکور نیز به پارکینگ منتقل شد. مرادی از توقیف یک دستگاه سواری 206 نیز در همین تاریخ در خیابان قزوین خبر داد و گفت: این خودرو نیز 6 میلیون و 866 هزار تومان خلافی داشته است. وی اضافه کرد: در تاریخ 19 تیرماه نیز یک دستگاه سواری پژو 206 در محدوده خیابان ولیعصر توقیف شد که بررسی سوابق آن نیز نشان داد که پلاک این خودرو، 5 میلیون و 35 هزار تومان جریمه دارد. رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با اشاره به بند قانون اظهارکرد: خودروهایی که بیش از یک میلیون تومان جریمه داشته باشند در صورت رویت پلیس به پارکینگ منتقل خواهند شد که در خصوص این خودروها نیز این ماده قانونی اعمال شده است.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید