حمایت بانک انصار از برگزاری اولین مسابقات طراحی صنعتی ایران | اتاق خبر
کد خبر: 121715
تاریخ انتشار: 16 تیر 1394 - 14:35
اتاق نیوز: بانک انصار در راستای انجام تعهدات و مسئولیت های اجتماعی خود نسبت به تحکیم مبانی اقتصاد مقاومتی، تشویق فعالان و دست اندرکاران صنعت کشور به گسترش روحیات تول...
اتاق نیوز: بانک انصار در راستای انجام تعهدات و مسئولیت های اجتماعی خود نسبت به تحکیم مبانی اقتصاد مقاومتی، تشویق فعالان و دست اندرکاران صنعت کشور به گسترش روحیات تولیدی، رقابت برای خلاقیت و نوآوری و ترویج فرهنگ صنعت گرایی، حمایت مالی از اولین مسابقات طراحی صنعتی ایران را به عهده گرفت تا بازهم در ماه های نخست سالجاری، فعالیت های حمایتی خود از امور صنعتی و تولیدی را گسترش دهد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از اداره کل بازاریابی و تبلیغات، حمایت مالی این بانک از اولین مسابقات طراحی صنعتی ایران در راستای اجرای توافق با موسسه طراحان صنعتی ایرانیان صورت می گیرد که برگزاری اولین مسابقات ملی طراحی صنعتی (آیدیران) را با هدف تقویت مبانی فکری تولید ملی و اقتصاد مقاومتی به صورت جامع و درسطح ملی برگزار می‌‌ کند. این گزارش می افزاید که در این مسابقات، طراحان صنعتی، دانشجویان و علاقه‌مندان به این حوزه در 12 گروه لوازم منزل، لوازم اداری، وسایل نقلیه، طراحی شهری، اثاث، مبلمان و دکوراسیون، روشنایی، ایمنی و امنیت، بهداشت و سلامت، ورزش، آموزش و سرگرمی، بسته بندی، طراحی پوشاک، ارتباطات و سیستم‌های تعاملی شرکت دارند و با یکدیگر رقابت می کنند. بنابر گزارش مذکور، این جشنواره در تاریخ 15 مهر 1394 برگزار خواهد شد و به گروه های برگزیده جوایز نفیسی اهدا می‌شود. شایان ذکر است که برگزاری مسابقات صنعتی در جهان، ابزار مناسبی برای کشف ایده‌های نو و حمایت از طراحان جوان و معرفی آنها به صنعت کشورهاست تا بتوانند در فضایی رقابتی و برانگیزاننده، در بخش‌های مختلف مسابقه با خلق و ارایه ایده های سازنده به رونق اقتصادی و بهبود تولید کشورشان یاری رسانند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید