ال جی رکورد شکست (فروش ده میلیون هدست ) | اتاق خبر
کد خبر: 121754
تاریخ انتشار: 22 تیر 1394 - 15:41
اتاق نیوز - شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) اعلام کرد که تعداد 10 میلیون از سری هدست‌های بلوتوث LG TONE در سطح جهان از زمان ارائه به بازار در اکتبر 2010 فروخته شده است. با این دستا
اتاق نیوز - شرکت ال‌جی الکترونیکس (LG) اعلام کرد که تعداد 10 میلیون از سری هدست‌های بلوتوث LG TONE در سطح جهان از زمان ارائه به بازار در اکتبر 2010 فروخته شده است. با این دستاورد در تعداد فروش، شرکت ال‌جی به برند رتبه یک در هدست بلوتوث بدون سیم در بازار آمریکا تبدیل شد.
به منظور تضمین سطح کیفیت صدا، ال‌جی این سری هدست‌ها را با همکاری متخصصان تجهیزات صوتی نظیر Harman/Kardon و JBL تولید کرده است. طبق گفته NPD Group، شرکت مستقل تحقیقات بازار، ال‌جی از ماه مه 2012 در صدر بازار رقابتی هدست‌های بلوتوث در آمریکا بوده است، و از سال 2013 بیش از 40 درصد از سهم بازار را در اختیار داشته است. محبوبیت TONE تنها منحصر به ایالات متحده نیست. طراحی منحصربه‌فرد پشت گردنی TONE در بسیاری از مدل‌های تقلبی تقلید شده است که حتی بسیاری از آنها لوگوی ال‌جی را نیز بر پیشانی دارند. سئو یانگ جائه، مدیر اجرایی بخش ابزارک‌های شخصی نوآورانه در شرکت ارتباطات سیار ال‌جی می‌گوید: "اینکه مصرف‌کنندگان در بسیاری از شهرها در کل دنیا از نیویورک تا شانگهای تا دبی TONE را استفاده می‌کنند بسیار امیدبخش است. در ابتدا ما از شور و شوق بازخوردهای مردم که می‌گفتند TONE™ راحتترین هدست وایرلس بوده است که تا کنون استفاده کرده‌اند بسیار شگفت‌زده شدیم. ما به کارایی مطلوب اهمیت داده‌ایم و TONE را در طول سالیان متمادی بهبود داده‌ایم و از بازخوردهای مثبتی که دریافت کرده‌ایم بسیار مشعوفیم".
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید