پرداخت 1.2 میلیارد تومان خسارت به دو زیان‌دیده | اتاق خبر
کد خبر: 121827
تاریخ انتشار: 22 تیر 1394 - 17:00
اتاق نیوز - شرکت بیمه کوثر در حوزه خسارت‌های شخص‌ثالث بدنی به دو زیان‌دیده مبلغی بالغ‌ بر 11میلیارد و 200میلیون ریال خسارت پرداخت کرد....
اتاق نیوز - شرکت بیمه کوثر در حوزه خسارت‌های شخص‌ثالث بدنی به دو زیان‌دیده مبلغی بالغ‌ بر 11میلیارد و 200میلیون ریال خسارت پرداخت کرد.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از روابط‌عمومی بیمه کوثر، این بیمه به دو زیان‌دیده در استان‌های قزوین و ارومیه، در قالب دو پرونده خسارت جرحی که شامل تعدد دیه هستند، به‌ترتیب 5میلیاردو 640میلیون ریال و 5میلیاردو 56میلیون ریال خسارت پرداخت کرد. رئیس اداره خسارت بدنی بیمه‌های اتومبیل بیمه کوثر در این خصوص یادآورشد: موارد مشابهی به زیان‌دیدگان استان‌های کرمان، کرمانشاه و مازندران نیز پرداخت شده است. بهادر یاری‌پور گفت: در صورتی‌ که در یک حادثه مسئول آن به پرداخت بیش از یک دیه به هریک از زیان‌دیدگان محکوم شود، بیمه‌گر موظف به پرداخت تمامی دیه‌های متعلقه خواهد بود. وی با اشاره به اینکه در این شرایط شرکت بیمه ملزم به پرداخت دیه با ضریب افزایش سقف تعهد بیمه‌نامه خواهد بود، تصریح‌کرد: به‌صورت شفاف‌تر چنانچه جراحت‌های زیان‌دیده به 100درصد برسد، مجموع صدمات را محاسبه کرده و مضرب، تعهد بیمه‌نامه خواهد بود. گفتنی است منظور از تعدد دیات که فقط در تصادفات جرحی اتفاق می‌افتد این است که جمع دیات مجروح بیشتر از یک دیه کامل شود.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید