بازتاب جمع‌بندی مذاکرات وین در رسانه‌های جهان: توافق حاصل شد | اتاق خبر
کد خبر: 122043
تاریخ انتشار: 23 تیر 1394 - 11:51
رسانه های خبر ی جهان از دقایقی قبل خبر جمع بندی مذاکرات هسته ای ایران را با عنوان «توافق هسته ای ایران و ۱+۵» منتشر کرده اند....
رسانه های خبر ی جهان از دقایقی قبل خبر جمع بندی مذاکرات هسته ای ایران را با عنوان «توافق هسته ای ایران و ۱+۵» منتشر کرده اند.
اتاق نیوز گروه بین الملل: رسانه های همچون راشاتودی، رویترز، بی بی سی، المیادین و ... از توافق نهایی ایران و کشورهای ۱+۵ خبر می دهند. این در حالی است که طرف های مذاکره کننده به جمع بندی در این رابطه رسیده اند و این جمع بندی پس از تصویب در مجلس شورای اسلامی ایران و کنگره آمریکا، عنوان توافق را به خود می گیرد. رویترز در این رابطه می نویسد: یک دیپلمات ایرانی از توافق با کشورهای ۱+۵ خبر داد. راشاتودی نیز با اعلام اینکه تا کمتر از یک ساعت دیگر وزیران امور خارجه ایران و کشورهای ۱+۵ در مقر سازمان ملل در وین حاضر می شوند از توافق ایران و قدرت های جهانی خبر می دهد. سایت آنلاین روزنامه لوموند چاپ فرانسه نیز در خبری کوتاه از توافق ایران و کشورهای ۱+۵ خبر داد. یو اس ای تودی: توافق هسته ای ایران و کشورهای ۱+۵ حاصل شد. المیادین: بحران ۱۳ ساله هسته ای تمام شد؛ تیم های مذاکره کننده خود را برای شرکت در کنفرانس خبری آماده می کنند. آسوشیتدپرس: توافق تاریخی ایران و ۱+۵ پس از برداشته شدن اختلاف ها حاصل شد. بی بی سی: توافق هسته ای ایران به گونه ای حاصل شده که امکان بازرسی از تاسیاست ایران را در قبال رفع تحریم ها فراهم می کند. فاکس نیوز: توافق رسمی هسته ای ایران و کشورهای ۱+۵ حاصل شد. خبرگزاری فرانسه: ایران و قدرت های جهانی به توافق هسته ای رسیدند. لس آنجلس تایمز: توافق هسته ای ایران حاصل شد. هاارتض: دیپلمات های غربی و ایرانی می گونید توافق هسته ای حاصل شده است. جروزالیم پست: توافق تاریخی هسته ای ایران حاصل شد. سی ان ان: دیپلمات ها از توافق ایران و ۱+۵ در موضوع هسته ای خبر می دهند.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید