جهان، با ایران هسته‌ای کنار آمد | اتاق خبر
کد خبر: 122089
تاریخ انتشار: 23 تیر 1394 - 12:28
اتاق نیوز - یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به لزوم پایبندی طرف‌های غربی به تعهداتشان درتوافق هسته‌یی تاکید کرد....
اتاق نیوز - یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به لزوم پایبندی طرف‌های غربی به تعهداتشان درتوافق هسته‌یی تاکید کرد.
حجت‌الاسلام و المسلمین وحید احمدی اظهار کرد: اگر در پی توافق هسته‌یی ما ناچارهستیم محرومیت‌هایی را به شکل قطعی برای خود بپذیریم این انتظار وجود دارد که تحریم‌ها یک جا و همزمان با اجرایی شدن توافق برداشته شود. وی افزود: بر اساس توافق صورت گرفته، هم ایران باید به تعهداتشان عمل کند و هم تعهداتی که طرف مقابل به آن متعهد شده باید اجرایی شود. نماینده مردم کنگاور در مجلس اضافه کرد: بعضی‌ها ممکن است تصور کنند توافق همه چیز است اما مردم ما خوب می‌دانند که توافق نمی‌تواند همه مشکلات ما را حل کند بنابراین اینطور نیست که مردم از توافق هسته‌ ای ذوق‌زده شوند. احمدی با بیان اینکه مردم از حل مساله هسته‌یی کشور به عنوان یک مساله ملی خوشحال می‌شوند، یادآور شد: ما بعد از تحمل سختی‌ها و مشقت‌های بسیار و مقاومت در برابر زیاده خواهی‌ها دستاورد عظیمی در مذاکرات به دست آورده‌ایم؛ این در حالی است که غربی‌ها و جهان اجازه نمی‌دادند ما یک سانتریفیوژ هم داشته باشیم اما حالا ایران هسته‌یی را به رسمیت می‌شناسد و با آن کنار آمده‌اند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید