درخواست اعضای شورای شهر تهران از سرلشکرفیروز آبادی | اتاق خبر
کد خبر: 122313
تاریخ انتشار: 23 تیر 1394 - 20:32
اتاق نیوز - اعضای شورای اسلامی شهر تهران طی نامه ایی به رییس کل ستاد نیروهای مسلح خواستار توقف پروژه میدان سپاه و تشکیل کمیته ایی در جهت حل مسائل مربوط به ساخت و سازدر...
اتاق نیوز - اعضای شورای اسلامی شهر تهران طی نامه ایی به رییس کل ستاد نیروهای مسلح خواستار توقف پروژه میدان سپاه و تشکیل کمیته ایی در جهت حل مسائل مربوط به ساخت و سازدر پادگان حضرت ولی عصر(عج) شدند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از مهر ،اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جریان یکصدو هفتادمین جلسه شورا که یکی از موضوعات مطرح شده در جلسه موضوع ساخت و ساز در پادگان ولی عصر واقع در میدان سپاه بود طی نامه ایی به رییس کا ستاد نیروهای مسلح سر لشگر فیروز آبادی خواستار توقف پروژه میدان سپاه و تشکیل کمیته ایی در جهت حل مسائل مربوط به ساخت و سازدر پادگان حضرت ولی عصر(ع) شدند. بر اساس این گزارش در بخشی از متن نامه آمده است: با توجه به اینکه ساخت و ساز در این پادگان به محل بحثی بین شهرداری، سپاه و سازمان میراث فرهنگی شده است در خواست می شود ضمن دستور توقف ساخت و ساز، کمیته ایی متشکل از مجموعه های مرتبط ( ستاد کل، شورای اسلامی شهر تهران، سپاه پاسداران ، شهرداری تهران و سازمان میراث فرهنگی) این موضوع را رسیدگی کند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید