سقوط 7 درصدی ارزش سهام اپل | اتاق خبر
کد خبر: 124259
تاریخ انتشار: 31 تیر 1394 - 11:57
اتاق نیوز - با اعلام پیش بینی وضعیت درآمدی نه چندان مطلوب شرکت اپل در سه ماهه چهارم سال 2015 ارزش هر سهم آن در بازارهای سهام 7 درصد سقوط کرد....
اتاق نیوز - با اعلام پیش بینی وضعیت درآمدی نه چندان مطلوب شرکت اپل در سه ماهه چهارم سال 2015 ارزش هر سهم آن در بازارهای سهام 7 درصد سقوط کرد.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از رویترز، ارزش سهام این شرکت از 130.75 دلار به 121 دلار کاهش یافته است. البته پیش بینی سقوط کلی درآمد اپل تا حدی تحت الشعاع دو برابر شدن درآمد آن در چین قرار گرفته است. درآمد این شرکت در چین اخیرا به 13.23 میلیارد دلار افزایش یافته است.

لوکا مائستری مدیر امور مالی اپل اعلام کرده که با توجه به اقبال خوب به اپل در چین، این شرکت قصد دارد در 12 ماه آینده 40 فروشگاه جدید در این کشور تاسیس کند. در این میان استقبال از ساعت اپل در چین هم فراتر از حد انتظار و حتی بیش از آیفون و آی پد بوده است.

برخی تحلیل گران می گویند اتکای صرف اپل به آیفون برای درامدزایی شرایط این شرکت را آسیب پذیر می کند و اپل باید تنوع بیشتری به منابع درامدی خود ببخشد. پیش از این تحلیل گران درآمد سه ماهه 51 میلیون دلاری را برای اپل درنظر گرفته بودند که این رقم هم اکنون به 49 میلیون دلار کاهش یافته است.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید