ثبت یک اختراع جدید اپل | اتاق خبر
کد خبر: 124833
تاریخ انتشار: 3 مرداد 1394 - 14:44
اتاق نیوز - اخبار و شایعات پیرامون محصولات و ابداعات اپل همیشه وجود داشته است.این اخبار گاهی به فراموشی سپرده شده و در تعداد کمی هم به واقعیت میپیوندد.مدت زیادی از آخر...
اتاق نیوز - اخبار و شایعات پیرامون محصولات و ابداعات اپل همیشه وجود داشته است.این اخبار گاهی به فراموشی سپرده شده و در تعداد کمی هم به واقعیت میپیوندد.مدت زیادی از آخرین تغییرات در APPLE TV میگذرد اما بنابر آخرین اخباری که از اپل به بیرون درز کرده است،این شرکت ایده بسیار جالبی را در سر دارد!
اپل در آمریکا یک اختراع جدید با نام Touch ID sensor را به نام خود به ثبت رسانده است.این محصول یک کنترلر جدید برای TV BOX های این شرکت خواهد بود.همانطور که از نام این اختراع مشخص است،این کنترل دارای یک تاچ پد لمسی است اما نکته جالب این کنترلر،وجود یک حسگر بیومتریک درون آن است. به این طریق والدین میتوانند فرزندان خود را در هنگام تماشای رسانه ها کنترل کرده و به راحتی از طریق یک ID شخصی،تنظیمات را به دلخواه تغییر دهند.سنسور بیومتریک توانایی کنترل شخصی و بدون رمزهای معمول را فراهم میکند. علاوه بر این ها،این کنترلر احتمالا در کنترل سیستم هوشمند منازل (Smart Home) نیز نقش خواهد داشت و شایعاتی مبنی بر استفاده های دیگر مانند کمک در ساخت یک شبکه یکپارچه دیجیتالی برای منازل و کنترل این دستگاه ها وجود دارد. توجه داشته باشید که ثبت یک اختراع همیشه به منزله تولید انبوه آن نبوده است.شرکت های بزرگ برای جلوگیری از سرقت ابداعات خود،آنها را به طور رسمی ثبت میکنند.در مورد اطلاعات تکمیلی Touch ID sensor نیز فعلا راهی جز صبر کردن وجود ندارد.  
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید