گسترش پروازهای بزرگترین ایرلاین اروپا در ایران | اتاق خبر
کد خبر: 126590
تاریخ انتشار: 10 مرداد 1394 - 14:24
اتاق نیوز - شرکت هواپیمایی اتریش ایرلاینز که زیرمجموعه لوفت‌هانزا است، آماده است در آینده ای نزدیک خدماتش در ایران از جمله پرواز به شهرهای اصفهان و شیراز را گسترش ده...
اتاق نیوز - شرکت هواپیمایی اتریش ایرلاینز که زیرمجموعه لوفت‌هانزا است، آماده است در آینده ای نزدیک خدماتش در ایران از جمله پرواز به شهرهای اصفهان و شیراز را گسترش دهد.
این شرکت هواپیمایی در حال حاضر پروازهای روزانه به تهران دارد. با این همه رویترز به نقل از مدیر مالی اتریش ایرلاینز از آمادگی این شرکت برای توسعه فعالیتش در ایران خبر داد. هاینس لاخینگر، مدیر مالی این شرکت در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام کرد: ما روابط خوبی با شرکایمان در ایران داریم و تحولات جاری در ایران را برای خود مثبت ارزیابی می‌کنیم. زمانی که فرصتهای اقتصادی امیدوارکننده در این کشور ایجاد شوند، ما در میان نخستین شرکتهایی خواهیم بود که از آنها بهره برداری می‌کنیم. وی در ادامه افزود: اتریش ایرلاینز در حال حاضر سرگرم بررسی آغاز پروازهایی به اصفهان و شیراز است که در مرکز ایران قرار دارند و هر یک حدود 1.5 میلیون نفر جمعیت دارند. در پی توافق هسته ای که 14 ژوییه میان ایران و شش قدرت جهانی در وین حاصل شد و زمینه را برای برداشته شدن تحریمهای بین المللی علیه تهران هموار کرد، شرکتهای بین المللی در حوزه‌های مختلف از جمله هواپیمایی، خودرو، انرژی و بازرگانی برای بازگشت به ایران یا توسعه فعالیتهای جاری خود ابراز تمایل کرده اند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید