نشست اتاقی‌ها با جهانگیری و سیف آغاز شد | اتاق خبر
کد خبر: 127076
تاریخ انتشار: 12 مرداد 1394 - 10:49
اتاق نیوز - نشست مشترک اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با معاون اول رییس جمهور، رییس کل بانک مرکزی و استاندار تهران با محوریت مسائل اقتصاد در دوران پسا تحری
اتاق نیوز - نشست مشترک اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران با معاون اول رییس جمهور، رییس کل بانک مرکزی و استاندار تهران با محوریت مسائل اقتصاد در دوران پسا تحریم آغاز شد.
اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران امروز - دوشنبه - در چهارمین نشست خود میزبان اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور، ولی‌الله سیف رییس کل بانک مرکزی و هاشمی استاندارد تهران هستند. البته قرار بود در این نشست علی طیب‌نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی و محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت حضور داشته باشند که تا کنون در برنامه حاضر نشده‌اند. در این نشست قرار است مسائل و دغدغه‌های اقتصادی کشور در دوران پسا تحریم مورد بحث و بررسی گیرد و نمایندگان بخش خصوصی علاوه بر بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در مورد اصلاح ساختار اقتصاد ایران، طرح و برنامه پیش روی دولت برای دوران پسا تحریم را بشنوند. پیش از این نیز کمیسیون‌های مشورتی اتاق بازرگانی تهران در نشست‌های اخیر خود به مسائل اقتصادی مختلف در دوران پسا تحریم پرداخته‌اند که قرار است در این نشست نتایج آن را به اطلاع معاون اول رییس جمهور و رییس کل بانک مرکزی برسانند. گفتنی است که هشتمین هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران که فعالیت خود در اتاق بازرگانی تهران را از ابتدای امسال شروع کرده‌اند، برای اولین در این دوره از اتاق بازرگانی تهران میزبان معاون اول رییس جمهور هستند.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید