پرواز بشقاب‌پرنده بر فراز هواپیمای مسافربری | اتاق خبر
کد خبر: 127643
تاریخ انتشار: 14 مرداد 1394 - 11:29
اتاق نیوز - انتشار تصاویر پرواز یک یوفو (معروف به بشقاب پرنده) بر فراز هواپیمای مسافربری در‌ آسمان نیویورک، بسیاری از کاربران اینترنتی را غافلگیر کرد....
اتاق نیوز - انتشار تصاویر پرواز یک یوفو (معروف به بشقاب پرنده) بر فراز هواپیمای مسافربری در‌ آسمان نیویورک، بسیاری از کاربران اینترنتی را غافلگیر کرد.
روزنامه ایران در ادامه نوشت: در این عکس‌ها هواپیمای مسافربری را می‌بینیم که تنها دقایقی پس از برخاستن از فرودگاه جی‌اف کندی نیویورک یک یوفو در آسمان ظاهر می‌شود و این هواپیما را همراهی می‌کند. عکس‌ها به وسیله تلفن همراه یک رهگذر گرفته شده و در اینترنت انتشار یافته است. علاقه‌مندان به یوفو می‌گویند: این تصاویر شیء پرنده عجیب (یوفو) را نشان می‌دهد که درست بالای سر هواپیما پرواز می‌کند. هواپیمای مسافربری به سمت ویرجینیا در پرواز بوده که با پرنده فضایی روبه‌رو شده است. یوفو پس از مدت زمانی کوتاه از هواپیما سبقت گرفت و در آسمان ناپدید شد.  
برخی کارشناسان امور فضایی حدس می‌زنند که بیگانگان پس از به دست آوردن اطلاعات از هواپیما و بررسی آن، محل را ترک کرده‌اند. طی سال‌ها در آسمان آمریکا و در ایالت‌های مختلف تصاویر زیادی از یوفوها گرفته شده است.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید