یادآوری نوستالژی‌های دهه 50 و 60 با گیتی خامنه | اتاق خبر
کد خبر: 129578
تاریخ انتشار: 22 مرداد 1394 - 07:10
اتاق نیوز - برنامه ترکیبی «تا همیشه» با اجرای گیتی خامنه با هدف افزایش شادابی در جامعه از پنجشنبه - 22 مرداد ماه - روی آنتن شبکه دو می‌رود....
اتاق نیوز - برنامه ترکیبی «تا همیشه» با اجرای گیتی خامنه با هدف افزایش شادابی در جامعه از پنجشنبه - 22 مرداد ماه - روی آنتن شبکه دو می‌رود.
به گزارش سرویس تلویزیون و رادیو ایسنا، گروه کودک و نوجوان شبکه دو با تولید و پخش برنامه‌ای جدید تحت عنوان «تا همیشه» گنجینه‌ای از خاطرات قدیمی را پیش چشم مخاطبان تلویزیون می‌گشاید و قصد دارد کودکان دیروز را در سفری خاطره‌انگیز با خود همراه کند. ماجد بازرگان - تهیه‌کننده و کارگردان برنامه «تا همیشه» - درباره برنامه‌اش توضیح داد: «تا همیشه» سفری به دوران کودکی پدر و مادرهای امروز است. در این برنامه با پخش برنامه‌هایی چون فیلم‌های سینمایی و عروسکی دهه‌های 50 و 60، گزارش مردمی، حضور مجریان قدیمی،‌ وله، پلاتو و زیرنویس‌های مرتبط و نمایش نقاشی‌ به گذشته سفر خواهیم کرد. وی گفت: برنامه «تا همیشه» حال و هوای نوستالژیک دارد و با بازپخش تصاویر آرشیوی از برنامه‌های قدیمی تلویزیون،‌ کارتون‌های خاطره‌انگیز و پرداختن به بازی و ابزارهای قدیمی، خاطره روزهای خوش گذشته را برای بزرگسالان زنده می‌کند. کارگردان برنامه «تا همیشه» همچنین اظهار کرد: ما تا امروز شاهد برنامه‌هایی بوده‌ایم که تصاویری از گذشته پخش می‌کردند اما «تا همیشه» یک برنامه نیست، بلکه یک جریان است که سعی می‌کند گذشته را به روایت امروز زنده کند؛ به عنوان مثال در این برنامه به مدرسه‌هایی با نیمکت‌های سه نفره می‌رویم و روی همان نیمکت‌ها با دانش آموزان 30 سال پیش گپ‌و‌گفت خواهیم داشت. او در توضیح جزییات بیشتر برنامه «تا همیشه» بیان کرد: ما در بخش «تاریخگرام» در هر قسمت به یک مکان و رویداد سفر می‌کنیم. همچنین «اتاقچه» این برنامه اتاقی با طراحی قدیمی است که از وسایل نوستالژیک پُر شده و هربار با لمس یکی از این وسایل خاطراتمان زنده می‌شود. در آیتم «گزارش» هم با چهره‌های محبوب نیز هم‌قدم می‌شویم و با آنها درباره روزها و خاطرات خوش گذشته گپ‌و‌گفت می‌کنیم. از دیگر بخش‌های «تا همیشه» می‌توان به گفت‌و‌گو با شخصیت‌های سیاسی،‌ فرهنگی،‌ ورزشی و .. درباره روزهای کودکی و گپ‌و‌گفت با چهره‌های آشنا و خاطره‌انگیز برای مخاطبان بزرگسال تلویزیون اشاره کرد. تهیه‌کننده برنامه «تا همیشه» در پایان اعلام کرد: مجموعه تلویزیونی «تا همیشه» با روایتی متفاوت به سراغ برنامه‌های به یادماندنی و خاطره‌انگیز مخاطبان دیروز سینما و تلویزیون می‌رود و گنجینه‌ای از خاطرات را پیش چشم آنها می‌گشاید. این برنامه ترکیبی با هدف افزایش شادابی و آرامش روانی در جامعه تولید می‌شود. به گزارش ایسنا، برنامه «تا همیشه» هر هفته پنجشنبه‌ها ساعت 21 به روی آنتن شبکه دو می‌رود و بازپخش آن جمعه‌ها ساعت 13 و 30 دقیقه پخش می‌شود. به گفته تهیه‌کننده و کارگردان، برنامه «تا همیشه» در 52 قسمت 40 دقیقه‌ای به قلم پریسا حیدری نوشته و تولید شده است که «تاریخگرام»،‌ «اتاقچه» و «گزارش» از بخش‌های مختلف این برنامه هستند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید