با اسمارت فون‌هایتان ویدئوهای آهسته بسازید | اتاق خبر
کد خبر: 129858
تاریخ انتشار: 24 مرداد 1394 - 09:34
اتاق نیوز - برنامه های بسیاری برای ساخت ویدئو در رایانه ها وجود دارند اما با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص می توان ویدئوهای آهسته ای را در اسمارت فون ها تولید کرد. ...
اتاق نیوز - برنامه های بسیاری برای ساخت ویدئو در رایانه ها وجود دارند اما با استفاده از اپلیکیشن های مخصوص می توان ویدئوهای آهسته ای را در اسمارت فون ها تولید کرد.
کمپانی ها و شرکت های فناوری به دنبال افزودن قابلیت ها و امکانات جدیدی در اسمارت فون ها هستند تا بتوانند پاسخگوی تمامی نیازهای کاربران خود باشند. برنامه های بسیاری برای ادیت فیلم یا آهسته کردن ویدئوها در رایانه ها وجود دارند اما اپلیکیشن های جدیدی نیز برای این کار در اسمارت فون ها عرضه شده که با استقبال کاربران مواجه شده اند. اپلیکیشن SloPro از پلتفورم های اندروید، ویندوزفون و iOS پشتیبانی کرده و ویدئوهای آهسته و با سرعت پایین را تولید می کند. این برنامه به کاربرانش اجازه می دهد تا فیلم هایی که با سرعت بالا ضبط شده اند را به صورت آهسته و با سرعت پایین مشاهده کنند. SloPro، یکی از برترین اپلیکیشن هایی است که برای فیلمبرداری سریع و سپس نمایش آن به صورت آهسته عرضه شده است. کیفیت خروجی فیلم بسته به دوربین اسمارت فون متغییر است. اما کیفیت فیلم خروجی SloPro نسبت به برنامه های مشابه بالاتر است. حتی اگر فایل ورودی از کیفیت HD برخوردار باشد، ویدئوی خروجی نیز با همین کیفیت مشاهده خواهد شد.  علت کاهش کیفیت فایل خروجی سایر برنامه ها را می توان در عملیات پردازشی دانست که روی ویدئوها انجام می شود. کار با این نرم افزار بسیار ساده است به طوری که کاربران پس از نصب آن با محیط گرافیکی برنامهSloPro  ارتباط برقرار کرده و پس از فیلمبرداری باید به بخش گالری داخلی اپلیکیشن مراجعه کرده و ویدئو آهسته شده را مشاهده کنند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید