روسیه خود را برای برگزاری نشست مسکو۳ درباره سوریه آماده می‌کند | اتاق خبر
کد خبر: 131498
تاریخ انتشار: 28 مرداد 1394 - 21:25
اتاق نیوز - «میخائیل بوگدانف» معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی اعلام کرد که این کشور در حال حاضر مراحل مقدماتی آمادگی جهت برگزاری نشست مسکو۳ برای حل بحران سوریه را طی...
اتاق نیوز - «میخائیل بوگدانف» معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی اعلام کرد که این کشور در حال حاضر مراحل مقدماتی آمادگی جهت برگزاری نشست مسکو۳ برای حل بحران سوریه را طی می‌کند.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از پایگاه النشره، «میخائیل بوگدانف» معاون وزیر خارجه روسیه در سخنانی اعلام کرد که این کشور در حال حاضر مراحل مقدماتی آمادگی جهت برگزاری نشست مسکو۳ برای حل بحران سوریه را طی می‌کند. بر اساس این گزارش، وی در این زمینه همچنین تصریح کرد: نتایج رایزنی های مخالفان سوری در مسکو و قاهره باید مبنای مذاکرات آنها با دولت دمشق باشد. «میخائیل بوگدانف» پیشتر نیز اعلام کرده بود که مسکو در حال رایزنی با دولت سوریه و مخالفان آن برای برگزاری نشست مسکو۳ به منظور حل بحران این کشور است. وی در این ارتباط تصریح کرده بود: با توجه به لزوم حل سیاسی بحران سوریه، مسکو در حال حاضر با دولت سوریه و مخالفان آن ارتباط دائم دارد و تلاش می کند تا نشست مسکو۳ را برگزار کند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید