کارت هوشمند دانش‌آموزی تهیه می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 146934
تاریخ انتشار: 7 مهر 1394 - 16:43
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌ و پرورش از برنامه‌ریزی برای تهیه و تولید کارت هوشمند اطلاعات تحصیلی دانش‌آموزان در سطح کشور خبر داد....
رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌ و پرورش از برنامه‌ریزی برای تهیه و تولید کارت هوشمند اطلاعات تحصیلی دانش‌آموزان در سطح کشور خبر داد.

عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌ و پرورش در نشست شورای معاونان اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر اظهار داشت: تعلیم و تربیت، ساماندهی تجارب یادگیری‌هاست و در تعامل مستمر معلم و شاگرد اتفاق می‌افتد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌ و پرورش، اول مهر و بازگشایی مدارس را موجب افزایش طراوت و باز شدن فضای عمومی جامعه عنوان کرد و افزود: پویایی جامعه در مهر ماه نشان از تأثیر مثبت تعلیم و تربیت در افزایش نشاط اجتماعی است.

وی تدوین برنامه عملیاتی سالانه را ناشی از برنامه محوری در مدیریت آموزش و پرورش  برشمرد و تأکید کرد: آنچه بعد از تدوین برنامه ضرورت دارد ایجاد فرآیندی برای نظارت بر اجرای مطلوب برنامه است.

عمادی ضمن بیان اینکه نتایج امتحانات نهایی نشان دهنده عملکرد کل نظام آموزشی است، خاطرنشان کرد: با تمرکز بر این نتایج، می‌توان برنامه‌ریزی و شیوه‌های اصلاحی را مورد بررسی و استفاده قرار داد.

رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش‌ و پرورش دوره فعلی اجرای نظام جدید آموزشی را موجب تحت فشار قرار گرفتن نظام آموزش و پرورش از نظر محتوا و نیروی انسانی عنوان کرد و گفت: در سال تحصیلی 97ـ96 و با حذف پیش دانشگاهی، نظام جدید آموزشی به طور کامل استقرار خواهد یافت.

عمادی از تهیه و تولید کارت هوشمند دانش‌آموزی خبر داد و گفت: تمامی اطلاعات دانش‌آموزان از بدو تحصیل در دبستان تا پایان متوسطه در این سامانه تجمیع می‌شود.

منبع: فارس

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید