سومین همایش بین المللی صنعت خودرو برگزار می شود | اتاق خبر
کد خبر: 149757
تاریخ انتشار: 13 مهر 1394 - 16:25
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس شورای راهبری سومین همایش بین المللی صنعت خودرو گفت: این همایش با عنوان رقابت پذیری و همکاری های بین المللی برای پاسخگویی به نیاز
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس شورای راهبری سومین همایش بین المللی صنعت خودرو گفت: این همایش با عنوان رقابت پذیری و همکاری های بین المللی برای پاسخگویی به نیاز مشتریان و ایجاد تحول در صنعت خودرو، روزهای هشتم و نهم آذرماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)، علی محمد گودرزی افزود: عمده ترین اهداف این همایش بین المللی رقابت پذیری در ساخت داخل و زنجیره تامین، طراحی و مهندسی، هزینه بهره وری تولید و مسئولیت اجتماعی بنگاه ها با تاکید بر حوزه های زیست محیطی است. مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: همکاری های بین المللی در زمینه بازارهای منطقه ای، فرصت های سرمایه گذاری در زنجیره تأمین، مدل های همکاری و انتظارات سرمایه گذاران از دیگر محورهای برگزاری این همایش است. رییس شورای راهبری سومین همایش بین المللی صنعت خودرو افزود: در این همایش وضعیت روندهای آتی صنعت خودرو در حوزه های تکنولوژی های جدید، انرژی و محیط زیست، ایمنی، خدمات و به ویژه خدمات پس از فروش مورد بررسی قرار می گیرد. وی گفت: این همایش با مشارکت و همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، انجمن خودروسازان، انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو، انجمن خدمات پس از فروش، گروه صنعتی ایران خودرو و گروه خودروسازی سایپا برگزار می شود.

منبع : ایرنا
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید