Performancing Metrics

انتقاد پریوش نظریه از سانسور حرف‌هایش در «خندوانه»! | اتاق خبر
کد خبر: 152130
تاریخ انتشار: 18 مهر 1394 - 09:45
پریوش نظریه که میهمان برنامه‌«خندوانه» شده بود، یک روز پس از پخش این برنامه گفته که حرف‌هایش را صدا و سیمای سانسور کرده است....

پریوش نظریه که میهمان برنامه‌«خندوانه» شده بود، یک روز پس از پخش این برنامه گفته که حرف‌هایش را صدا و سیمای سانسور کرده است.

به گزارش اتاق نیوز به نقل از خبرآنلاین، او در این برنامه پرسش‌هایی را مطرح کرد که طبق نوشته‌اش در اینستاگرام برخی از آن‌ها در زمان پخش سانسور شده اند.

نظریه این پیرسشها را در صفحه‌اینستاگرامش به اشتراک گذاشته که بیشتر ان‌ها هم مربوط به عملکرد شهرداری تهران است.

او نوشته: «ازسوال‌هایی که در خندوانه پرسیدم و اجازه‌ی پخش نگرفت :دلیلِ کشتار سگ‌ها و گربه‌ها توسط شهرداری در حالی که قانون اجازه‌ی این کار را نداده،دلیلِ قطعِ درختان در شهر، زشت بودن ساختمانِ «زیبا سازیِ شهر تهران»، ساختنِ سازه‌ها قبل از فکر درمورد کاربرد آن‌ها، و اجازه ی ساخت به نماهای زشتِ ساختمان‌ها، اعتراض به برخورد معلمان پرورشی در مدارس با بچه ها و البته نمیدونم چرا درخواست برای محلی که شهرداری در اختیار خیریه‌ی یاران برکت مهر برای فروش محصولاتِ بانوان سرپرست خانوار قرار بده حذف شده بود!» این بازیگر تاکید کرده: «البته حذف از طرف برنامه‌ی «خندوانه» نبوده مسلما...در صدا و سیما قبل از پخش، برنامه، «رتوش» یا همون سانسور می‌شه.»

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید