آمریکا در چه هدفی با روسیه مشترک است؟ | اتاق خبر
کد خبر: 182361
تاریخ انتشار: 12 آذر 1394 - 11:30
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد: واشنگتن در راستای جلوگیری از تامین منابع مالی تروریست‌ها با روسیه هدف مشترکی دارد....
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد اعلام کرد: واشنگتن در راستای جلوگیری از تامین منابع مالی تروریست‌ها با روسیه هدف مشترکی دارد.
اتاق خبر -  به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سامانتا پاور، نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد اظهار کرد: بیشتر تلاش‌های روسیه در مقابله با داعش بر چیزی متمرکز است که ما نیز بر آن تمرکز داریم و آن جلوگیری از تامین منابع مالی داعش است. پاور در ادامه خاطرنشان کرد: بنابراین ما در این حوزه هدف مشترکی داریم و امید داریم که بتوانیم جلوی تامین منابع این گروه تروریستی را بگیریم. وی بر اهمیت جلوگیری از توانمندی داعش به دسترسی به منابع مالی از طریق فروش نفت و انتقال پول از طریق سیستم‌های مالی بین‌المللی تاکید کرد. پیش از این ویتالی چورکین، نماینده روسیه در سازمان ملل متحد اعلام کرده بود که مسکو مذاکراتی را با اعضای شورای امنیت این سازمان آغاز کرده که هدف آن تصویب قطعنامه‌ای برای محدود کردن منابع مالی تروریست‌ها است. به گفته چورکین، مسکو نسبت به اجرای قطعنامه‌هایی که پیش از این در این رابطه به تصویب رسیده است، رضایتی ندارد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید