بانک اطلاعاتی استان توسط اتاق بازرگانی زنجان تشکیل می شود | اتاق خبر
کد خبر: 2054
تاریخ انتشار: 6 مرداد 1390 - 11:49

بر اساس تفاهم‌نامه صورت گرفته بین اتاق بازرگانی زنجان و مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی، دفتر آمار و اطلاعات استان، شرکت شهرک‌های صنعتی، سازمان بازرگانی و سازمان صنایع و معادن مقرر شد؛ بانک اطلاعاتی استان توسط اتاق بازرگانی زنجان و با همکاری نهادهای فوق الذکر تشکیل می‌شود.

به گزارش روابط عمومي اتاق ايران به نقل از اتاق زنجان، در این نشست که با هدف استقرار بانک اطلاعاتی در استان برگزار شد بر تشکیل یک بانک اطلاعاتی مبتنی بر بخش‌های صنعت و معدن، کشاورزی، خدمات بازرگانی و گردشگری با رویکرد توسعه صادرات و با اولویت بخش صنعت و معدن تائید و تاکید شد.

همچنین در این نشست مقرر شد در طراحی بانک اطلاعاتی مکانیزم های لازم جهت به هنگام سازی اطلاعات رعایت و لحاظ گردد و هزنیه های تشکیل این بانک اطلاعاتی نیز از محل اعتبارات دستگاههای ذیربط و همچنین از محل منابع اعتبارات متمرکز با پشتیبانی و حمایتهای دفتر هماهنگی امور اقتصادی تامین شود.

از سوی دیگر در خصوص نحوه گردآوری اطلاعات لازمه این بانک نیز مقرر شد جامعه آماری این بانک کارگاه‌های با بیش از 10 نفر کارگر در اولویت قرار گیرند.

استفاده از تجارب استان و دستگاه‌های مختلف و بهره مندی از خدمات مشاوره ترجیحاً محلی و تهیه پرسشنامه از سوی اتاق زنجان با استفاده از نظرات اصلاحی و تکمیلی دستگاه‌های ذی‌ربط از دیگر مواردی بود که در این نشست بر انجام آن‌ها تاکید شد.

انتهای پیام

مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید