جزئیات تازه از پرونده قتل مرد میانسال | اتاق خبر
کد خبر: 300217
تاریخ انتشار: 15 آذر 1394 - 10:27
پرونده قتل مرد میانسالی که با ضربات چاقو کشته شده است، با دستگیری سه متهم دیگر وارد فاز تازه ای شد و تحقیقات برای شناسایی قاتل همچنان ادامه دارد.

پرونده قتل مرد میانسالی که با ضربات چاقو کشته شده است، با دستگیری سه متهم دیگر وارد فاز تازه ای شد و تحقیقات برای شناسایی قاتل همچنان ادامه دارد.

۱۱ آذر امسال خبر مرگ وحشتناک مرد میانسالی در خیابان ۱۷۸ تهرانپارس به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس به محل حادثه حاضر شدند .

پس از حضور مأموران در محل اعلام این خبر، زن جوانی با مراجعه به ماموران پلیس خودش را همسر موقت مقتول معرفی کرد و گفت: ساعتی پیش شوهرم که اعتیاد به مواد مخدر داشت، با چاقو اقدام به خودزنی کرد و به خودش آسیب رساند، من نیز بعد از اینکه دیدیم او زخمی شده است با اورژانس تماس گرفتم، اما به دلیل خونریزی شدید وی، از دست مأموران اورژانس نیز کاری بر نیامد.

بعد از بررسی‌های اولیه جسد این مرد میانسال؛ مأموران متوجه آثار ضرب و شتم، خراشیدگی و جراحتهایی روی بدن مرد میانسال  شدند و با اطمینان از اینکه  وی به قتل رسیده است، خبر وقوع قتل  را به بازپرس کشیک پایتخت اعلام کردند .

با حضور بازپرس ششم دادسرای جنایی تهران در محل وقوع این قتل، زن جوان بازداشت شد و با دستگیر شدنش حرف های تازه‌ای را به زبان آورد و به بازپرس جنایی تهران گفت: ساعت ۷ بعدازظهر بعد از اینکه شوهرم از خواب بلند شد، شیشه مصرف کرد و بعد از مصرف شیشه به من فحاشی کرد، من هم که خیلی ترسیده بودم در خانه را قفل کردم و با استفاده از چاقویی قصد ترساندن او را داشتم، در یک لحظه، سگی که در خانه نگهداری می‌کنیم، روی پای شوهرم پرید، همسرم لیز خورد و دیگر‌ یادم نمی‌آید که من چاقو را به او زدم یا بعد از لیز خوردن همسرم، چاقو نزدیک قلبش فرو رفته است.

در بررسی‌های بیشتر از این ساختمان پسر جوانی که در پاگرد بالایی منزل مقتول مخفی شده بود، دستگیر شد و بعد از دستگیری به بازپرس جنایی تهران گفت: ۲ سال و نیم از آشنایی من با این خانم می‌گذرد و مقتول را نمی‌شناسم، بعد از مجروح شدن مقتول این زن با من تماس گرفت و من هم خودم را به اینجا رساندم.

در صحنه وقوع این قتل، مادر این دختر جوان نیز حضور داشت و وی نیز درباره قتل این مرد میانسال، به بازپرس جنایی تهران گفت: ساعت ۳ و نیم بعد از ظهر به منزل دخترم آمدم که برایش شله‌زرد بپزم و زمانیکه اینجا رسیدم متوجه دعوای شوهر دخترم با او شدم، همسر‌ دخترم مدام به دخترم فحاشی می‌کرد و زمانی که که بین آنها دعوا شد من قصد جدا کردن شان را داشتم و دیگر متوجه نشدم که چاقو چطور به بدن همسر دخترم اصابت کرده است.

پس از اظهارات مادر این دختر، وی نیز بازداشت شد و هر سه متهم این پرونده به دلیل اظهارات متناقض شان و برای مشخص شدن جزئیات این قتل، با دستور محسن مدیر روستا؛ بازپرس ششم دادسرای جنایی تهران، در اختیار پلیس آگاهی قرار گرفتند.

منبع: مهر

نظرات
ADS
ADS
پربازدید