عجیب‌ترین گوشی ویندوزفون در سال‌های اخیر | اتاق خبر
کد خبر: 300768
تاریخ انتشار: 17 آذر 1394 - 08:40
چشم گوشی‌های هوشمندِ جدیدِ لومیا به ویندوز 10 موبایل روشن شده است، سایر شرکت‌ها نیز سلانه سلانه محصولات خود را با ویندوز ۱۰ روانه بازار می‌کنند در این بین شاهد گوشی ویندوزفونی ژاپنی عجیبی هستیم که در نوع خود جالب به توجه است.

اتاق خبر - ویندوزفون در مجموع نتوانسته حضور خوبی در کارزار سیستم‌عامل‌ گوشی‌های همراه داشته باشد اما این وضع در ژاپن بسیار بدتر از آنچه فکرش را بکنید، است، بد نیست بدانید چند سال پیش توشیبا و فوجیتسو تلاشی برای روانه کردن گوشی هوشمندی با سیستم‌عامل ویندوزفون 7 انجام دادند، اما این گوشی‌ها در همان ابتدای ورود خود به بازار با بی‌مهری کاربران روبرو شد.

 

این دو گوشی نیز آنچنان که باید و شاید چنگی به دل نمی‌زنند، اما به غیر از این محصولات، گوشی جدیدی با ویندوز موبایل 10 عرضه شده که می‌توان گفت ارزش خریدن دارد. این محصول ویندوزفونی جدید NuAns Neo نام دارد و با گوشی‌هایی که تاکنون دیده‌ایم تفاوت داریم.

گوشی‌های همراه به سمت باریک‌ شدن پیش می‌روند اما این گوشی هوشمند 11.3 میلی‌متر ضخامت دارد از لحاظ ساختار نیز بدنه این گوشی از ماده‌ای شبیه به چوب و ماده‌ای جیر مانند طراحی شده است.

به این ترتیب کاربر با گرفتن آن در دست احساس خوبی تجربه می‌کند. گوشی‌های تراز اول بازار نظیر آیفون و محصولات درجه یک سامسونگ را وقتی در دست می‌گیرید به نوعی احساس سردی به شما منتقل می‌شود اما این محصول ژاپنی جدید با توجه به ابعادی که دارد و جنس موادی که در آن استفاده شده است باعث می‌شود احساس خوشایندی داشته باشید.

در بالا اشاره شد که ژاپنی‌ها به ویندوزموبایل روی خوش نشان نداده‌اند با این حساب این سوال پیش می‌آید که چرا این شرکت ژاپنی گوشی با سیستم‌عاملی تولید کرده که اقبال خوبی در ژاپن ندارد. این محصول ساخت مجموعه‌ای از شرکت‌های ژاپنی است که ید طولایی در عرضه محصولات جانبی آیفون دارند، به این ترتیب سازندگان امید دارند این پیش زمینه بتواند به فروش این گوشی عجیبِ ژاپنی کمک کند.

منبع:فارنت

نظرات
ADS
ADS
پربازدید