آشا محرابی: عوامل خوب باعث ارتقا کیفیت | اتاق خبر
کد خبر: 301574
تاریخ انتشار: 24 آذر 1394 - 01:55
این بازیگر سینما و تلویزیون گفت: موضوع این تله فیلم وسوسه بازی در آن را در من به وجود آورد که خوشبختانه همکاری عوامل ان باعث کیفیت خوب این اثر نمایشی شد.

به گزارش اتاق خبر، آشا محرابی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری برنا، درباره پخش مجدد تله فیلم "فیروزه سیاه"، اظهار داشت: بابت پخش دوباره این تله فیلم بسیار خوشحال هستم، این اثر یکی از تله فیلم های مورد علاقه من است که در آن به ایفای نقش پرداخته ام که امتیاز های نظیر موضوع، بازیگران،کارگردانی خوب و دیگر عوامل همگی موجب شده تا یک فیلم نود دقیقه ای خوب ساخته شود.

این بازیگر درباره موضوع این فیلم تلویزیونی، عنوان کرد: این تله فیلم قصه بیماری صعب العلاج را تعریف می کند که کمتر در جامعه به آن پرداخته یا توجه شده است. بیماری که در بدو تولد هر نوزادی علائم آن اصلا مشخص نیست و بعدها با رشد این نوزادان این علائم دیده می شود.

این بازیگر تئاتر و تلویزیون در باره مشکلاتی که خانواده های این فرزندان با آن در ارتباط هستند، گفت: والدین آن ها باید هزینه های زیاد برای تهیه غذای روزمره آن ها پرداخت کنند چون در استفاده از بعضی غذاها ممنوعیت دارند وشرایط سختی را به دنبال دارد.شرایط این بیماری قابلیت بهبود را در دل خود گنجانده، ولی در عین حال هزینه های زیادی را برای خانواده ها به ارمغان می آورد.

بازیگر سریال "خط" درباره لزوم ساخت این دست آثار تلویزیونی، تصریح کرد: خیلی خوب است که گارگردانان و هنرمندان به ساخت چنین فیلم هایی با این موضوع ها بپردازند تا مردم هم به آگاهی درباره این بیماری برسند و به طبع بتوانند به خوبی با آن در جامعه برخورد کنند.

این بازیگر عرصه سینما و تلویزیون درباره ملاقاتی که بعداز ساخت این تله فیلم با آسایشگاه معلولین داشت چنین بیان کرد: از این ملاقات بسیار خوشحالم این دیدار تجربه خیلی خوبی برای من به بار آورد بود. امیدوارم که بتوانم در آینده هم به ملاقات این فرزندان دوست داشتنی بروم و بتوانیم آن ها و خانواده هایشان را هیچ گاه تنها نگذاریم.

منبع: برنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید