یک دزدی عاشقانه با مهدی هاشمی و فرهاد آئیش + تصاویر | اتاق خبر
کد خبر: 302226
تاریخ انتشار: 27 آذر 1394 - 09:11
فیلم «یک دزدی عاشقانه» با بازی مهدی هاشمی و فرهاد آئیش، برای حضور جشنواره سی و چهارم فیلم فجر آماده شد.

به گزارش اتاق خبر، امیر شهاب رضویان کارگردان و تهیه‌کننده سینما در خصوص فیلم «یک دزدی عاشقانه» در سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر گفت: فرم این فیلم برای حضور در جشنواره فیلم توسط ناهید دل‌آگاه تهیه‌کننده فیلم، پر شده و آمادگی خود را اعلام کرده است.

 
وی افزود: در فیلم «یک دزدی عاشقانه» از بازیگران کهنه‌کاری چون مهدی هاشمی،‌ فرهاد آئیش،‌ لادن مستوفی،‌ لوون هفتوان، امیر حسین رستمی و چند چهره جدید از جمله فرزانه قاسمی که از مدرسه فیلمسازی هیلاج انتخاب شدند، حضور دارند که این موضوع یعنی ترکیب کهنه‌کاران و تازه‌واردها، به جذابیت و کیفیت فیلم کمک کرده و به بخش بازیگری فیلم قدرت خوبی بخشیده است.
 
وی ادامه داد: بعد از بازیگری، فیلمبرداری فیلم توسط مسعود امینی تیرانی و با تبحر خاصی انجام شده است. موسیقی متن فیلم توسط داریوش تقی‌پور ساخته شده. وی در بیست و پنجمین جشنواره فیلم فجر به خاطر فیلم «مینای شهر خاموش» کاندیدای دریافت سیمرغ بهترین موسیقی و سال 1386 کاندیدای تندیس بهترین موسیقی جشن خانه سینما برای همین فیلم بوده است.
 
رضویان تصریح کرد: به هر حال «یک دزدی عاشقانه» با فضایی طنزآلود تا به امروز ساخته شده نیست و شبیه فیلم‌هایی است که ساختم و امضای خودم را پای آن می‌بینید. مخاطبان نیز منتظر فیلمی جذاب و دیدنی باشند.
 
وی در خصوص دبیری محمد حیدری گفت: با حیدری از قدیم‌الایام آشنایی دارم و او را می‌شناسم و آن گونه که او صحبت می‌کند، قصد ارائه برنامه‌ها و طرح‌های جدیدی را دارد. اگر این موضوع شکل بگیرد، باعث متحول شدن جشنواره فجر می‌شود. امیدوارم با نگاه جوان و پویا و توانمندی که دارد، به بهتر برگزار شدن جشنواره فجر کمک کند.
 
این کارگردان عنوان کرد: شاهد ترکیب سه نسل از سینماگران در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر هستیم که ترکیب خوبی به نظر می‌رسد و باید منتظر اتفاقات جالب و دیدنی و مفیدی باشیم. در کل من همیشه امیدوارم و ناامید نیستم.
 
رضویان در خصوص اختصاص کاخ مردمی برای جشنواره فیلم فجر، امسال بیان کرد: با این ایده موافقم و به طور قطع پیامد خوبی را به دنبال دارد. از طرفی چون مدیریت مجتمع کوروش برعهده من است و تا به امروز این امکان در خصوص ارائه خدمات سینمایی عملکردهای مثبتی را داشته و می‌تواند بهترین گزینه برای کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر باشد.
 
این تهیه‌کننده در مورد رقابت «یک دزد عاشقانه» با دیگر فیلم‌های جشنواره فیلم فجر، خاطرنشان کرد: فیلم‌های رقبا را ندیدم و نمی‌توانم پیش‌بینی کنم؛ چون پیش‌بینی کردن در سینما و جشنواره کاری غیرممکن است؛ اما اگر فیلم جایزه گرفت خوشحال می‌شوم و اگر جایزه نگرفت بد حال نمی‌شوم. چون سال‌هاست به این قضیه عادت کردم. در کل همین که مخاطب فیلم را ببیند و از آن لذت ببرد، بالاترین تشویق است و حس مثبتی به من خواهد داد.
 
رضویان در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به توانمندی‌اش در اجرا پیشنهادی از طرف جشنواره فیلم فجر در این خصوص به او شده است، گفت: تا به امروز صحبتی در این خصوص نشده است؛ اما اگر اجرای طنز‌آمیز دوست داشته باشند، برای من نیز مطلوب است.
 
وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم این قدر فیلم‌های جذاب و دیدنی را در جشنواره امسال ببینیم تا اکران سال آینده سینمای ایران موفق و با تماشاگر همراه باشد.
برای مشاهده جزئیات کامل خبر اینجا کلیک کنید.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید