خواننده سرشناس تمامی شبکه‌های اجتماعی را ترک کرد | اتاق خبر
کد خبر: 302239
تاریخ انتشار: 25 آذر 1394 - 11:14
خواننده سرشناس بریتانیایی برای حداقل یکسال تمامی شبکه‌های اجتماعی را ترک کرد.

به گزارش اتاق خبر، اد شیران با 16 میلیون دنبال‌کننده در توئیتر و بیش از 5.5 میلیون هوادار در اینستاگرام از پرطرفدارترین هنرمندان بریتانیا در شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌رود. او تصمیم گرفته که دیگر جهان را از دریچه‌ی نمایشگر تلفن و یا کامپیوتر نبیند، بنابراین اعلام کرد که حداقل تا یکسال آینده دیگر از شبکه‌های اجتماعی استفاده نخواهد کرد.

شیران این خبر را در اینستاگرام اعلام کرد، اما احتمالا هزاران کامنتی را که هوادارنش زیر آخرین پست او گذاشتند حداقل تا یکسال دیگر نخواهد دید.

او احساس می‌کند که استفاده از دنیای مجازی فرصت تماشای دنیا را از او گرفته است. این خواننده در این باره نوشت : «برای مدتی از تلفن همراه، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی استفاده نخواهم کرد. من در طول پنج سال گذشته سفرهای شگفت‌انگیزی به سراسر جهان داشتم اما همواره به جای اینکه جهان را دریچه‌ی چشمان خودم ببینم، از طریق نمایشگر تلفن یا کامپیوتر به تماشای جهان پرداختم. بنابراین تصمیم گرفتم فرصت تماشای تمام آنچه را که از دست دادم به خودم بدهم.»

البته شیران آنقدر محتاط هست که هوادارانش را برای همیشه در شبکه‌های اجتماعی از دست ندهد. او گفته که پائیز سال آینده به شبکه‌های اجتماعی بازخواهد گشت.

خبرآنلاین به نقل از گاردین / 13 دسامبر

 
کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید