مدارس شهر تهران امروز تعطیل نیست | اتاق خبر
کد خبر: 302273
تاریخ انتشار: 24 آذر 1394 - 08:41
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به بارش برف و باران در تهران و شایعات پیش آمده درباره تعطیلی مدارس گفت: تمامی مدارس این شهر امروز سه شنبه(24آذرماه) دایر است.
اتاق خبر - مسعود ثقفی افزود: باتوجه به پیش بینی های سازمان هواشناسی بارش برف در تهران تا ساعت 23 ادامه داشته و حدفاصل ساعت 23 تا 2بامداد بارش باران جریان خواهد داشت سپس بارش باران به صورت کلی قطع خواهد شد.
وی گفت:برودت هوا در روز سه شنبه به حدی نخواهد بود که مشکلاتی از جمله لغزندگی و یخ زدگی ایجاد کند براین اساس کلیه مدارس شهر تهران فردا دایر است.
ثقفی درباره تمهیدات آموزش و پرورش شهر تهران در شرایط اضطرار آلودگی هوا گفت: جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا زیرنظر استانداری تهران تشکیل می شود که در حال حاضر این جلسه برگزار نشده است.
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران افزود: زمانی که جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برگزار شد، آموزش و پرورش شهر تهران به عنوان یک عضو کارگروه در این جلسه شرکت کرده و نظر خود را اعلام می کند.
هوای تهران امروز در وضعیت هشدار قرار داشت و قرار بود جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوا برگزار شود که به دلیل بارش برف و باران این جلسه لغو شد.

منبع: خبرآنلاین

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید